Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getiriyor
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getiriyor

0

WhatsApp son yıllarda binlerce kullanıcısını rakipleri olan Telegram ve Signal a kaptırdı. Bunun sonucunda doğan olumsuzlukları gidermek amacı ile kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla yeni adımlar atacağını açıkladı. Bu doğrultuda işletim sistemleri arası veri aktarımı gibi bazı yenilikler gördük. Şimdiyse peş peşe yeni güvenlik ve gizlilik adımlarını açıklıyor. Ayrıca Whatsapp silinen mesajları geri getiriyor. Şuan test aşamasında olan özellik merakla beklenmekte.

WhatsApp silinen mesajları geri getiriyor

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getiriyor

WhatsApp, Android tarafındaki beta kullanıcıları ile silinen mesajlar için yeni bir özellik paylaştı. Buna göre, bir mesajı sildikten sonra ekranın alt tarafında çıkan bildiriminin hemen sağ tarafında geri al şeklinde bir buton olacak.

Fakat geri alma işleminin yalnızca bu bildirim gidene kadar geçerli olacağı yani birkaç saniyeliğine mümkün olacağı belirtiliyor. Dolayısıyla konuşma geçmişinde önceden sildiğimiz mesajları geri getiremeyeceğiz.

Henüz bu özelliğin ne zaman tüm kullanıcılarla paylaşılacağı belli değil. Fakat test edilen diğer gizlilik seçenekleriyle birlikte sunulması bekleniyor. Tabii erkenden test etmeyi ve deneyimlemeyi istiyorsanız beta programına kaydolabilirsiniz.

WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme

Silinen sohbeti geri getirme için uygulama indirmek ve o şekilde mesajları görmek ister misiniz? Ozaman yapmanız gereken şey silinen mesajları okuma yazımıza bakmanız.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp uygulamasını kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap