WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzuyor!

WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzuyor!

0

Dijital mesajlaşma platformu denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan WhatsApp’ın beta uygulamasında yeni bir özellik görüldü. Söz konusu özelliğe göre WhatsApp mesaj silme süresi uzuyor. Peki bu süre ne kadar olacak? İşte detaylar;

WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzuyor!

WhatsApp Mesaj Silme Süresi Uzuyor!

En çok kullanılan mesajlaşma platformWhatsApp, mesaj silme yeteneğini geliştiriyor. Platform şimdi ise herkes için silinebilen mesaj süresini uzatmaya karar verdi. Bu hareketiyle birlikte kullanıcıların isteklerini yerine getirmeye son hız devam ediyor.

İlk kez 2017 senesinde kullanıcılara “Herkes İçin Sil” özelliği sunulmuştu. Bu özellik platformda büyük ses getirmişti. Hem tekli hem de grup konuşmalarında mesaj silmeye izin veren bu özellik, zamanla birlikte daha çok genişlemeye başladı. Ortaya çıkan son iddia ise mesaj silmek için daha fazla zamanın olacağını gösteriyor.

WABetaInfo tarafından hazırlanan son raporda, WhatsApp mesaj silme süresinin uzatıldığına dikkat çekilmekte. Şu anda kullanıcılar 1 saat, 8 dakika ve 16 saniye içerisinde gönderilen mesajları silebilmekteler. Fakat son beta güncellemesi sayesinde bu süre sınırı 2 gün 12 saate (toplamda 60 saat) çıkmış olacak. Ayrıca WhatsApp’ta mesaj silme süresinin uzamasına ek olarak grup yöneticilerine ekstra avantajlar verilmekte. WABetaInfo’dan gelen bir diğer bilgiye göre, grup yöneticileri başka kullanıcının mesajlarını silme hakkına sahip olacak. Ancak yöneticiler için süre sınırının olup olmadığı şimdilik belli değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir