WhatsApp Grup Yöneticisi Artık İstediği Mesajı Silebilecek!

WhatsApp Grup Yöneticisi Artık İstediği Mesajı Silebilecek!

0

Kullanıcıların favori mesajlaşma platformu WhatsApp, bomba gibi bir yeni özellikle geliyor. Platform şimdi ise grup konuşması tarafına el attı. Gelen haberlere göre WhatsApp grup yöneticisi artık istediği mesajı silebilecek! İşte konuyla ilgili diğer detaylar;

WhatsApp Grup Yöneticisi Artık İstediği Mesajı Silebilecek!

WhatsApp Grup Yöneticisi Artık İstediği Mesajı Silebilecek!

Popüler platform WhatsApp, gruplar için yeni bir özellikle karşımızda. Test aşamasında olan söz konusu özellik sayesinde grup yöneticileri başka bir katılımcı tarafından gönderilen mesajı silme şansına sahipler. Android için WhatsApp beta v2.22.17.12 sürümünde test edilmeye başlanan bu yeni özellik sayesinde WhatsApp grupları daha fonksiyonel olacak.

WABetaInfo’nun paylaştığı yeni sürüm, WhatsApp’a birçok yeniliğin geleceğini gün yüzüne çıkardı. Platformun yeni güncellemedeki birinci amacı, yöneticilerin gruplarda daha çok denetim yapabilme imkanını kazanmasını sağlamak. Söz konusu yeni özellikle birlikte bir mesajın grup yöneticisi tarafından silinmesi tüm katılımcılara gösterilmekte. Beta aşamasındaki özelliğin ekran görüntüsünde “Yönetici olarak bu mesajı sildiniz” bildirimi görülmekte. Ayrıca diğer gruptaki üyeler ise silinen mesajı “Yönetici bu mesajı sildi” şeklinde görmekteler.

Ek olarak platformun üzerinde çalıştığı bir diğer özellik de WhatsApp sohbet botu. Bu bot sayesinde uygulamaya gelen yenilikler kullanıcılarla direkt olarak paylaşacak. Bu sayede kullanıcılar, yeni özelliklerden hemen haberdar olabilecekler.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir