WhatsApp Duruma Sesli Mesaj Geliyor! İşte Detaylar

WhatsApp Duruma Sesli Mesaj Geliyor! İşte Detaylar

0

Mesajlaşma platformu denildiğinde birçoğumuzun aklına ilk gelen WhatsApp, yeni bir özellik haberi ile karşımızda. Söz konusu yeni özellik platformun Durumlar bölümü için geçerli. Gelen haberlere göre WhatsApp duruma sesli mesaj geliyor! İşte detaylar;

WhatsApp Duruma Sesli Mesaj Geliyor! İşte Detaylar

WhatsApp Duruma Sesli Mesaj Geliyor! İşte Detaylar

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’a 2017 senesinde Durumlar özelliği gelmişti. Instagram Hikayelerine benzer olarak çalışan WhatsApp Durumlar yeni gelecek olan son güncelleme ile birlikte daha çok kullanışlı olacak. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar artık Durumlar’dan sesli mesaj gönderebilecekler.

WABetaInfo tarafından gelen haberlere göre, WhatsApp’ta toplu mesaj atmak yerine bir özellik geliyor. Bildiğiniz üzere kullanıcılar şu anda Durumlar kısmında fotoğraf, video veya metin paylaşabilmekteler. Fakat yeni özellikle birlikte sesli mesajlar da yayınlamak artık mümkün.

Söz konusu yeni özellik sesli mesajAndroid için WhatsApp Beta‘nın son sürümü için test edilmeye başlandı. Ancak özellik çok yeni. Hatta halen beta test kullanıcıları için bile yayınlanmadı. Paylaşılan son rapor, yakın bir zaman içinde kullanıcıların rehberlerindeki kişilerin dinlemesi için durumlarına sesli mesaj yükleyebileceklerini göstermekte.

Platform, kişisel sohbetlere ek olarak ayrıca iş, aile ve arkadaş grupları arasında da oldukça popüler. Bu yüzden kullanıcıların herkese tek tek mesaj göndermeleri yerine durumlarına sesli bir mesaj bırakmaları daha pratik olacaktır.

Peki siz bu platforma yeni gelecek olan özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir