WhatsApp, beklenen özelliği test etmeye başladı

WhatsApp, beklenen özelliği test etmeye başladı

0

WhatsApp, geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların mesajları sadece bir kez görüntüleyebileceği özelliğini test etmeye başladı. Şirket, yanlışlıkla kaybolan mesajlar özelliğini açan WhatsApp kullanıcıları için mesajı saklama seçeneği ekleyecek.

WhatsApp, kaybolan mesajlar için yeni özellik test ediyor

WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla 2.23.1.11 güncellemesi yayınladı. WABetaInfo ekibi, Android 2.22.15.2 için WhatsApp beta güncellemesiyle ilgili makalede, WhatsApp kaybolan mesajlar aktif edildiğinde gönderilen mesajın saklanabileceğini keşfetti.

WhatsApp, kaybolan mesajlar için yeni özellik test ediyor

Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar, kaybolan mesajlar özelliğini aktif ettikten sonra istedikleri mesajın silinmesini engelleyebilecek. Ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi WhatsApp, kullanıcıları kaybolan mesajların sohbette kalmalarını desteklediği konusunda bilgilendirmek için çalışıyor.

Şirket, kaybolan bir sohbetteki mesajların, saklandıkları durumlar dışında her zamanki gibi sürelerinin sona ermesinden sonra kaybolacağını da duyurmayı planlıyor. Sohbetteki kişiler, mesaj seçeneğini görüntüleyerek kaybolan mesaj özelliğini açtıktan sonra istedikleri mesajı saklayabilecek veya saklanan bir mesajı geri alabilecek.

Kullanıcılar saklanan bir mesajı geri aldıklarında, mesaj herkes için otomatik olarak silinecek ve mesaj geri kurtarılamayacak. Yeni özelliğin birkaç hafta içerisinde kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor.

Yakında WhatsApp kullanıcılarına yeni sticker paketleri sunulacağı ortaya çıktı. A day of Human ve Big Boss 16 sticker paketlerinin yakında Android, iOS ve Web kullanıcılarına sunulacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsapp-kaybolan-mesajlar-icin-yeni-ozellik-test-ediyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir