Warframe Oyuncularını Sevindirecek Duyuru Geldi!

Warframe Oyuncularını Sevindirecek Duyuru Geldi!

0

Geçtiğimiz günlerde yapılan TennoCon 2021’de, Warframe oyunu hayranları için bir duyuru yapıldı. Söz konusu olan duyuru sonrası oyuncular mutlu oldular. Warframe Oyuncularını Sevindirecek Duyuru Geldi!

Warframe Oyuncularını Sevindirecek Duyuru Geldi!

Warframe Oyuncularını Sevindirecek Duyuru Geldi!

Popüler oyun Warframe, uzun bir süredir geliştirilen oyunlar arasında yer almakta. Hayran kitlesi ile gözleri üzerine çeken oyunun milyonlarca oyuncusu mevcut. Ancak oyunun geliştirilme süreci biraz uzun sürse de oyuncuların ilgisi sayesinde oynanmaya devam etmekte. Ayrıca söz konusu olan oyun P2W olmayan nadir oyunlardan biri olarak yer almakta. Oyun için her yıl TennoCon adlı bir etkinlik düzenlenmekte. Ayrıca geliştirici ekip önümüzdeki günlerde bizi nasıl yeniliklerin beklediğini açıklamakta. TennoCon’ların en iyi yanı, yeni Warframe‘lerin (Warframe’ler oyundaki Tenno’ların giydiği zırh) duyurulması olabilmekte. Ayrıca her Warframe’in kendine has özellikleri olmakta ve oyuncular bu duruma fazlasıyla heyecanlanmaktalar.

TennoCon 2021‘de geliştirici Digital ExtremesWarframe için çapraz platform desteği getireceğini duyurdu. Ayrıca çapraz platform desteği ile birlikte Warframe için çapraz kayıt dosyası desteği de gelecek. Bu sayede oyuncular hangi platformda oynarlarsa oynasınlar ilerlemeler değişmeden kalacak. Söz konusu olan yeni özellik özellikle de birden fazla platforma sahip olan oyuncuları mutlu etmekte. Ayrıca Warframe, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox Series X|S ve Xbox One gibi konsollarda yer almakta.

Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter canlı yayın sırasında, “Topluluk bizim için inanılmaz derecede önemli. Çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi getirmek, Warframe’in hızlı, akıcı, aksiyon ve savaş deneyimini diğer küresel oyun platformlarına genişletmek de dahil olmak üzere daha fazla oyuncuyu bir araya getirmek için yapacağımız birçok çabadan sadece biri” dedi. Çapraz platform desteğinin hangi tarihte yayınlanacağı net olarak belli değil. Tahminlere göre bu yılın sonunda gelmesi beklenmekte.

Peki siz bu oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Warframe oyununu oynamakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir