Volkswagen ID.3 Test Edildi! Elon Musk


Volkswagen ID.3 Test Edildi

Son zamanların yükselen yıldızı ve dikkatleri çeken Tesla’nın CEO’su Elon Musk, yeni bir Almanya ziyareti gerçekleştirdi. Elon Musk gerçekleştirdiği ziyaret ile Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak Volkswagen ID.3 Test sürüşünü yaptı.

Elon Musk, Volkswagen ID.3 test etti

Son yıllarda elektrikli otomobil söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen şirket Tesla ve şirketin CEO’su Elon Musk, Braunschweig Havalaanı’nda VolkswagenCEO’su Herbert Diess ile buluştu.

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak olan ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştiren Musk, ID.3‘ün direksiyonunu sportif olmayan bir araca göre oldukça beğendi. Bununla birlikte Diess’in bu aracın bir ana akım otomobil olduğunu söyleyerek Elon Musk’ın beklentilerini düşürmeye çalışsa da, Musk’ın “Sadece ivmesini görmek istiyorum” diyerek ID.3’ü zorladığı görüldü.

Videonun altına açıklama ekleyen Herbert Diess, Elon Musk’a ziyareti için teşekkür etti. Musk’ın ID.3’ün yüksek hızlarda ulaştığı torku eleştirdiğini aktaran Deiss, “Bu bir spor araba değil. Bunun için Porsche Taycan‘ı denemelisin.” ifadelerini ekledi.

Elon Musk test sürüşü sonrasında yakın temasta bulunarak yetkililerle sohbet etti ve aracın beğendiği yönlerini aktardı. Direksiyon kısmını vurgulayarak söyleyen Tesla’nın CEO’su arabayı zorlayarak ivmesini de test etme ihtiyacı duydu

Yapılan bu test sürüşü hakkında ne düşünüyorsunuz? Elon Musk’ı başarılı buluyor musunuz? Düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Kötü Kötü
4
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
4
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
1
Aşk
Korkunç Korkunç
6
Korkunç
Başarılı Başarılı
10
Başarılı
Lol Lol
5
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir