Volkswagen ID.3 Test Edildi! Elon Musk

Volkswagen ID.3 Test Edildi! Elon Musk

0
Volkswagen ID.3 Test Edildi

Son zamanların yükselen yıldızı ve dikkatleri çeken Tesla’nın CEO’su Elon Musk, yeni bir Almanya ziyareti gerçekleştirdi. Elon Musk gerçekleştirdiği ziyaret ile Volkswagen’in ilk ana akım elektrikli otomobili olacak Volkswagen ID.3 Test sürüşünü yaptı.

Elon Musk, Volkswagen ID.3 test etti

Son yıllarda elektrikli otomobil söz konusu olduğu zaman akla ilk gelen şirket Tesla ve şirketin CEO’su Elon Musk, Braunschweig Havalaanı’nda VolkswagenCEO’su Herbert Diess ile buluştu.

Alman otomotiv devinin MEB platformundaki ilk elektrikli otomobili olacak olan ID.3 ile kısa bir test sürüşü gerçekleştiren Musk, ID.3‘ün direksiyonunu sportif olmayan bir araca göre oldukça beğendi. Bununla birlikte Diess’in bu aracın bir ana akım otomobil olduğunu söyleyerek Elon Musk’ın beklentilerini düşürmeye çalışsa da, Musk’ın “Sadece ivmesini görmek istiyorum” diyerek ID.3’ü zorladığı görüldü.

Videonun altına açıklama ekleyen Herbert Diess, Elon Musk’a ziyareti için teşekkür etti. Musk’ın ID.3’ün yüksek hızlarda ulaştığı torku eleştirdiğini aktaran Deiss, “Bu bir spor araba değil. Bunun için Porsche Taycan‘ı denemelisin.” ifadelerini ekledi.

Elon Musk test sürüşü sonrasında yakın temasta bulunarak yetkililerle sohbet etti ve aracın beğendiği yönlerini aktardı. Direksiyon kısmını vurgulayarak söyleyen Tesla’nın CEO’su arabayı zorlayarak ivmesini de test etme ihtiyacı duydu

Yapılan bu test sürüşü hakkında ne düşünüyorsunuz? Elon Musk’ı başarılı buluyor musunuz? Düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir