Vodafone Bedava İnternet Kazanma 10 GB [2024]

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 10 GB [2024]

0

Bedava internet kazanma konusunda araştırma yapan kişiler için pek çok ücretsiz internet kazanma yolu var. Operatörlerin kendi kampanyalarının yanı sıra pek çok uygulama ve yöntem sayesinde internet kazanma mümkün. Peki bizler Vodafone bedava internet kazanma için ne yapabiliriz? Hediye internet kazandıran uygulamalar ve yöntemler bu yazımızda detaylıca olacak.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet kazandıran uygulamalar Vodafone, gündemde kalmaya devam ediyor. Sizlerde bu konuda pek çok makale okumuş ve video izlemiş olabilirsiniz. Ama en etkili ücretsiz internet kazandıran yöntemler Vodafone içinde ve şu şekilde;

 1. Yanımda
 2. Çark Çevirme
 3. KazandıRio
 4. Yükleme

Bu 4 yöntem sayesinde sizlerde bedava 10GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemler sadece Vodafone Yanımda uygulaması ile mevcut. Az sonra sizlere farklı uygulamalar da tanıtacağız.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

1. Yanımda

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde müşterilerin tarifelerini yönetme, fatura ödeme ve güncel kampanyaları takip etme imkanları bulunmakta. Yanımda uygulamasını indirip kullanmaya başladığınızda, çeşitli kampanyalar aracılığıyla bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

2. Çark Çevirme

Yanımda uygulamasını indirenlerin, haftalık olarak internet kazanma şansını artıran Vodafone uygulaması çarktır. Kullanıcılar, çarkı çevirerek denk gelen hediyelerden birini kazanabilmektedir. Genelde haftada 2GB veya Günlük 4GB gibi bedava internet kazanılmakta.

3. KazandıRio

Vodafone’un diğer operatörlere ek olarak sunduğu bu uygulama, aslında bir işbirliği çalışmasıdır. Cips, kola, çikolata gibi bazı atıştırmalıkların içerisinden çıkan kodlar sayesinde kullanıcılar, bedava internet kazanabilmektedir. Tek yapmanız gereken KazandıRio’yu indirmek ve paketten çıkan kodu, uygulamaya okutmaktır.

4. Yükleme

Vodafone kullanıcıları ayrıca, her 50 TL’lik yüklemelerinde 2 GB’a kadar internet kazanabilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları

Sizlere Vodafone bedava internet kazanma için Vodafone Yanımda uygulaması dışında uygulamalar da mevcut. Bu uygulamalar ile sizler çeşitli görevler tamamlayıp, anketler doldurup, arkadaşlarınızı davet edip veya uygulama indirerek ücretsiz internet kazanabilmektesiniz.

 1. Kim GB İster
 2. Task Bucks

Kim GB ile Ücretsiz İnternet Kazan

Kim GB, kullanıcılara belirli adımları izleyerek, internet kazanma fırsatı sunan bir başka popüler uygulamadır. Kullanıcılar, Kim GB İster’in ortak olduğu uygulamaları kullanarak bedava internet kazanabilmektedir. Bu uygulamaları indirip kullanarak sizlerde Vodafone ücretsiz internet kazanma hakkı elde edin.

Task Bucks ile Bedava İnternet Kazanma

Task Bucks, kullanıcılarına belirli görevleri tamamlayarak, uygulamaları indirerek veya arkadaşlarına tavsiye ederek internet kazanma fırsatı tanımaktadır. Basit görevler ile bedava internet kazandıran uygulamanın pek çok aktif üyesi bulunmakta.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 10 GB

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 49
  be_endim
  Beğendim
 • 4
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 8
  e_lendim
  Eğlendim
 • 5
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 14
  _rendim
  İğrendim
 • 10
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 23
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir