Vodafone 15 GB İnternet Hediyesi – Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 15 GB İnternet Hediyesi – Vodafone Bedava İnternet

0

Günümüz de hediye internet bulmak çok zorlaştı. Ben sizlere nasıl Vodafone bedava internet yapılır bunları anlatacağım. Bildiğiniz üzere vodafone hediye internetler, internet kampanyaları yapıyor. Bunlar tamamen ücretsizdir. Ama bunlar da bazı kurallar var. Kurallara uymadığımız zaman vodafone hediye interneti vermiyor, bunlara dikkat etmek gerekli. Vodafone hediye internetlerine veya başka hatlar da internet almak istiyorsanız yazılarımıza bakın.

Vodafone 3 GB internet veriyor. Bu kampanyayı kesinlikle yapın. İşinize fazlasıyla yarayacaktır. Bu kısımda ilk başta QR kodu okutuyorsunuz sonrasında gelen kısım da kendisi yapıyor. Her ay yapacağınız bir kampanya.

10 GB İnternet Kampanyası Devam Ediyor mu?

Burada farklı olarak birkaç tane ucuz bir şey alarak Vodafone bedava internet kazanıyoruz. Vodafone yanım da uygulamasına girin. Eğer girmeyi bilmiyorsanız Vodafone yanımda uygulamasını indirin. Daha sonra giriş yapma ekranına gelin, şifrenizi bilmiyorsanız 7000’e S yazıp atınız. Şifreniz geldikçe S yazıp atın.

Uygulamaya girdikten sonra ve ekran geldiğin de Alışveriş kısmına tıklayın. Daha sonra alışveriş kısmına girip orada Wolfteam yazın. Orada ki en ucuz hangisi varsa onu alın. 14 Gün içinde gelecek dese de o adrese teslim olanlar için geçerli. Bize SMS olarak geleceği için 12 ile 24 saatler arasında gelecektir. İnterneti hafta da 2 defa ayda ise 8 defa yapma hakkınız var. Yani ayda 80 GB interneti alacaksınız

Vodafone Bedava İnternet 15 GB

Vodafone internet kampanyasın da bu kez de obilet ile yaptı. Alışveriş yapan kişilere internet hediyesi veriliyor. Bu kampanyaya istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz ve sınırı yok. İstediğiniz zaman vodafone yanımda uygulaması üzerinden girip fırsatlar Dünyası kısmına tıklayın. Daha sonra orada seyahat kısmında olan kampanyaya katıla tıklayın. Daha sonra bilet alacağınız zaman bunu kullanın. Eğer bileti iptal edilmezse 15 gün sonunda internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Bunu yapıp daha sonra bileti iptal eden kişilere internet gelmez. Burada bileti kullandıktan sonra internet veriliyor. Kesinlikle bu bilet kullanılacaktır.

Eğer bizim yapmamızı istiyorsanız bu linke tıklayıp instagram üzerinden yazın. Sonrasın da biz sırasıyla yapmaya çalışacağız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 37
  be_endim
  Beğendim
 • 12
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 5
  e_lendim
  Eğlendim
 • 3
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 23
  _rendim
  İğrendim
 • 15
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 61
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir