1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Vivo S9 Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Vivo S9 Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu


Gündeme sık sık sızıntı bilgiler gelirken, bir yenisi de Vivo S9 modeli oldu. Geçtiğimiz ay bir takım iddialar ile konuşulmaya başlanan Vivo s9 modeli özellikleri ve tanıtım tarihi artık belli. En dikkat çekici özelliği işlemcisi olan telefon, meraklandırmaya şimdiden başladı. Ayrıca tanıtım tarihi ise şaşırttı.

Vivo S9 özellikleri neler?

Vivo S9 özellikleri

Gücünü 6nm teknolojisi ile üretilmiş Dimensity 1100 işlemciden alan model, 5G teknolojisi ile gelecek. 4 adet 2.6GHz Arm Cortex-A78 ve 4 adet 2.0GHz Arm Cortex-A55 çekirdek ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca beklentileri fazlasıyla karşıladığını belirtmeden geçmeyelim.

Cihaz, 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile tanıtımı gerçekleşecek. Ayrıca Android 11 işletim sistemiyle karşımıza çıkacak. RAM ve depolama konusunda beklentileri bir üst seviyeye çıkaran cihaz, iddiaya göre 420 dolar fiyat etiketiyle avantaj sağlayacak. Bunun yanında fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi durumunda rakiplerinden bir adım önde olma durumu mevcut.

Vivo s9 tanıtım tarihi

Özellikleri ve fiyatı ile dikkat çeken yeni modelin 9 Mart 2021’de tanıtılacağı sızıntısı mevcut. Bu sızıntıların doğruluğu belli olmasa da genel olarak çıkan haberler yanlış olmuyor. Daha öncede bir çok kez sızıntı haberleri sizlerle paylaştık ve neredeyse tamamı doğru çıktı.

Peki piyasaya yeni sürülecek bu akıllı telefon ile ilgili düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap