Ünlü Kahin Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri Ortaya Çıktı

Ünlü Kahin Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri Ortaya Çıktı

1

Baba Vanga, düzenli olarak her yıl kehanetleriyle gündeme gelirken 2021 yılı için söyledikleri de çok ses getirdi. Nostradamus’tan sonraki en büyük kâhin olarak görülen Baba Vanga, 11 Eylül saldırılarını da doğru tahmin etmişti. Ünlü kahin Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri ortaya çıktı.

Ünlü kahin Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri

Ünlü kahin Baba Vanga'nın 2021 kehanetleri

Yeni yıla girmemize çok az bir süre kaldı ve her yıl kesinlikle ortaya atılan kehanetler bu yılda gündemi sarstı. 85 yıllık hayatı boyunca kehanetlerde bulunan Baba Vanga, Nostradamus’tan sonra en büyük kahin olarak görülüyor. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise 1996 yılında hayatını kaybetmeden önce 11 Eylül 2001 saldırılarıyla ilgili yaptığı açıklamalar oldu zira Baba Vanga’nın bu kehaneti doğru çıkmıştı.

Sadece 11 Eylül saldırıları değil, daha birçok konudaki kehanetleri doğru çıkan Baba Vanga, Vladimir Putin’in başkan olacağı ve Avrupa’da bir salgın meydana geleceği gibi olayları da yıllar önce tahmin etmeyi başarmıştı. Kısa süre önce ise Baba Vanga’nın 2021 yılı için yaptığı kehanetler paylaşılmaya başlandı. Bu seferki iddialar ise çok daha ilginç.

Baba Vanga’nın kehanetlerine göre 2021 yılında dünyayı bir ejderha yönetmeye başlayacak. Ejderhanın dünyayı ele geçireceğini söyleyen Baba Vanga’nın bu sözlerinin Çin’i işaret ettiğine inanılıyor. Bunun en büyük nedeni ise, ejderhanın Çin kültüründe önemli bir yere sahip olması. Dolayısıyla Baba Vanga’nın bu kehanetinin doğru çıkması, Çin’in dünya üzerinde çok daha büyük güce sahip olması anlamına geliyor.

Baba Vanga’nın kehanetlerine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, önümüzdeki yıl suikasta uğrayacak. Bunun yanı sıra Avrupa’da birçok terör saldırısının düzenleneceğini belirten Baba Vanga’nın, aşırı dinci ve milliyetçilerin Avrupalı demokrasilere karşı kimyasal silahlar kullanacağı kehanetlerinde de bulunduğu söyleniyor.

Söylenilen iddialarda petrol üretimi konusunda sıkıntılı süreçler olacak ve trenler güneş ışığını kullanacaklar. İlerleyen dönemlerde kanser hastalığının tedavisi bulunacak. Bu kehanetleri olduğu söylenen Baba Vanga’nın, insanlığın 23. yüzyıla kadar dünya dışı varlıklarla iletişime geçeceği de söyleniyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Ben bu söylenenlere inananlardanım, görcez bakalım neler olucak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir