Twitter’dan DM Kullanımı ile İlgili Yeni Güncelleme!

Twitter’dan DM Kullanımı ile İlgili Yeni Güncelleme!

0

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni bir güncelleme yayınladı. Söz konusu olan güncelleme ile birlikte DM kullanımı kolaylaşacak. Twitter’dan DM Kullanımı ile İlgili Yeni Güncelleme!

Twitter’dan DM Kullanımı ile İlgili Yeni Güncelleme!

Twitter’dan DM Kullanımı ile İlgili Yeni Güncelleme!

Dev sosyal medya platformu Twitter, her geçen gün yeni kullanıcılarına ev sahipliği yapıyor. Platform, içinde bulunduğumuz yılın ilk çeyreğinde yüzde 20’lik bir artış göstererek 199 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Hem eski kullanıcılarını hem de yeni kullanıcılarını mutlu etmek için kendini geliştirmeye devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde yeni raporlama özelliğini getiren platform, şimdi ise DM kullanımını kolaylaştıracak yeni güncellemesini yayınladı.

Platform, DM kullanımını daha da kolaylaştırmak amacıyla yeni güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncelleme, büyük değişikliklerin yerine halihazırda diğer uygulamalarda kullanılan özellikleri platforma getirmekte. Ayrıca Android, iOS ve web sürümlerini kapsayacak. Güncelleme ile birlikte gelen önemli yeniliklerden biri aynı anda birden fazla kişiye tweet gönderebilme özelliği olmakta. Söz konusu yenilik ile kullanıcılar, artık bir tweeti aynı anda 20’ye kadar farklı hesapla paylaşma şansına sahip olacaklar.

Ayrıca gönderilen tweet, birebir özel mesaj olarak algılanacağı için platformun spam politikasına da takılmamakta. Ancak söz konusu olan özellik şimdilik sadece iOS ve web sürümleri için kullanıma açıldı. Fakat ilerleyen günlerde  Android sürümü için de gelmesi beklenmekte.

Platform ayrıca Twitter kullanıcılarının sürekli olarak şikayet ettikleri bir sorunla da ilgilenmekteler. Mobil sürümlerde geçmiş yazışmalara göz atarken en son mesaja hızlı bir şekilde atlamanıza olanak sağlayacak herhangi bir buton bulunmamaktaydı. Platform, güncelleme ile bu butonu da kullanıma sundu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Twitter platformunu kullanmakta mısınız? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir