Twitter Tweet Düzenleme Özelliğiyle İlgili Yeni Gelişme!

Twitter Tweet Düzenleme Özelliğiyle İlgili Yeni Gelişme!

0

Herkes tarafından bilinen sosyal medya platformu Twitter, uzun zamandır bir özellik üzerinde çalışmakta. Platformun üzerinde çalıştığı yeni özellik tweet düzenleme özelliği. Şimdi ise Twitter tweet düzenleme özelliğiyle ilgili yeni gelişme yaşandı. Söz konusu özelliğin nasıl görüneceği belli oldu. İşte detaylar;

Twitter Tweet Düzenleme Özelliğiyle İlgili Yeni Gelişme!

Twitter Tweet Düzenleme Özelliğiyle İlgili Yeni Gelişme!

Popüler sosyal medya platformu Twitter, uzun zamandır üzerinde tweet düzenleme özelliği üzerinde çalışmakta. Kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak edilen özellikle ilgili bir güncelleme geldi. Değişiklik yapılan paylaşımların nasıl görünecekleri paylaşılmakta.

Twitter, kullanıcılarından gelen istek sonrasında bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımdan sonra düzenlemelerine izin vereceği Tweet düzenleme butonu üzerinde çalıştığını duyurdu. Uzun süredir kullanıcılar tarafından istenen bu özellik ile birlikte kullanıcılar artık harf hatası yaptıkları veya belirli bir kısmını düzenlemek istedikleri Tweet’lerini kaldırıp tekrar paylaşmaları gerekmemekte.

Ancak yeni özellik ile birlikte bazı sorunlar oluşabilir. Örnek olarak yapılan paylaşımlar düzenlendikten sonra, paylaşım sahibi söylediklerini yalanlayabilir. Bu durumun önüne geçmek için ise Düzenleme Geçmişi adı verilen bir özelliğin yer alacağı belirtilmekte.

Dün ilgili özelliğin nasıl göründüğü ortaya çıktı. Bu paylaşımı da birçok yeni özelliği henüz beta sürecindeyken keşfeden sosyal medya analisti Jane Manchun Wong paylaştı.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Twitter platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir