Togg Zorlu Center’da Yüz Yüze Görüşmeyi Bekliyor

Togg Zorlu Center’da Yüz Yüze Görüşmeyi Bekliyor

0

Türkiye‘nin yerli elektrikli otomobili Togg herkes tarafından merakla beklenmekte. Geçtiğimiz günlerde ilk prototipinin banttan indiği yerli arabanın seri üretimine geçilmeye hazırlanılmakta. Ayrıca Twitter üzerinden Togg resmi hesabı açıklama yaptı. 20 Temmuz 2022 Saat 10.00‘da hazır olunmasını istedi. Ek olarak Togg Zorlu Center’da paylaşılan fotoğrafın detayları belli oldu.

Togg Zorlu Center’da

Geçtiğimiz haftalarda elektrikli otomobilin seri üretimi için Bakan Varank tarafından açıklama yapılmıştı. Bu açıklamanın sonrasında üretim bandından inen ilk otomobil sosyal medya hesaplarından paylaşımı yapılıyor. Paylaşımda fabrikanın detaylarına da yer verilirken çalışan mühendisler de arabanın çevresinde poz verdi.

Bugün ise yerli otomobilimiz Togg ile ilgili yeni bir gelişme var. Otomobilin görüntüsü, özellikleri hakkında bilgi sahibi olma ve ürün tanıtımı için Zorlu Center girişine bir bölüm açıldı. Ayrıca bölüm içerisinde Togg‘un bir prototipi bulunmakta.

Togg Zorlu Center'da

Togg resmi Twitter hesabı ise dün öğle saatlerinde ilk olarak şu paylaşımı mevcut;

Paylaşılan zamanın gelmesi sonrasında ise yeni bir tweet atıldı ve görsel paylaşıldı;

Teknoloji dünyasının buluşma noktası Tüketici Elektroniği Fuarı #CES2022’de global sahneye çıkan ve gelecekte kullanacağımız #Togg teknolojilerini sergilediğimiz Konsept Akıllı Cihazımız bugünden itibaren Zorlu Center’da sizlerle yüz yüze görüşmeyi bekliyor.

Ayrıca Togg‘un Zorlu Center‘daki görüntüleri ile ilgili videolar da mevcut. Söz konusu video Twitter ve pek çok platforma onlarca kişi tarafından paylaşılmaya devam edilmekte.

Otomobili merak eden tüm herkes aracı yakından inceleyebilmesi mümkün. Peki siz yerli otomobil hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir