TOGG Trugo Şarj İstasyonundan İlk Video Karşımızda!

TOGG Trugo Şarj İstasyonundan İlk Video Karşımızda!

0

Ülkemizin yerli otomobili TOGG, yeni bir video haberi ile geldi. Trugo adlı şarj istasyonu sayesinde otomobil 25 dakikada %80 şarj olabilmekte. Ayrıca TOGG Trugo şarj istasyonundan ilk video karşımızda. İşte haberle ilgili diğer detaylar;

TOGG Trugo Şarj İstasyonundan İlk Video Karşımızda!

TOGG Trugo Şarj İstasyonundan İlk Video Karşımızda!

Türkiye’nin yerli otomobil markası TOGG için yapılan çalışmalar son sürat devam etmekte. Geçtiğimiz günlerde gelmesi dört gözle beklenen araç ile ilgili bazı önemli açıklamalar yapılmıştı. TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş yaptığı açıklamalarda otomobilin 2023 yılının ilk çeyreğinde ülkemizdeki yollarda olacağı belirtti. Ayrıca elektrikli otomobilin şarj cihazlarıyla ilgili olan yeni bir video paylaşımı geldi. Ek olarak söz konusu paylaşım, yerli otomobilin şarj istasyonu markası TruGo’nun resmi sosyal medya hesabından yapıldı.

Söz konusu paylaşım Twitter platformu üzerinden yapılmakta. Ayrıca TruGo konuyla ilgili, “Gemlik Kampüsümüzde kurulumunu yaptığımız ilk TruGo şarj cihazlarımızı, kesintisiz bir kullanıcı deneyimi tasarlamak üzere test etmeye başladık” cümlesini kullanmakta.

Ek olarak milli otomobilin SUV modelinin yer aldığı video incelendiğinde TOGG’un şarj istasyonunun görünümü gözükmekte. Ayrıca söz konusu videoda, %20 şarja sahip aracın Trugo şarj cihazı ile birlikte 25 dakikada %80 şarja ulaşabildiği yer almakta.

Peki siz bu yeni video hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca yerli otomobilimizi beğenmekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir