TikTok Yeni Video Seçenekleri İle Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

TikTok Yeni Video Seçenekleri İle Geliyor!

+ - 0

Popüler sosyal medya platformu TikTok yeni bir özellik ile daha karşımızda. Platform şimdi de  1080p video yükleme ve kaydetme seçeneği ile geliyor. TikTok Yeni Video Seçenekleri İle Geliyor!

TikTok Yeni Video Seçenekleri İle Geliyor!

TikTok Yeni Video Seçenekleri İle Geliyor!

En çok kullanılan sosyal medya platformlarının arasında yerini alan TikTok oldukça popüler. Bu sıralar ise yeni özellikleri bünyesine katmak için uğraşmakta. Şirket yeni bir duyuru yaptı ve öneri algoritmasında yapılacak değişiklikleri açıkladı. Ek olarak videoların görünümünü iyileştirmekle ilgili birkaç düzenleme özelliğini kullanıma sunuyor.

Platformun aktif edeceği en önemli özellik 1080p yükleme desteği ile karşımıza gelmekte. Kullanıcılar bu yeni destek sayesinde video yayınlama sayfasında ‘Diğer seçenekler’ bölümünden HD yükle ayarını açarak videoları bu çözünürlükte paylaşabilmekteler. Ayrıca bir videonun genel görünümünü iyileştirmenin kolay bir yolunu kullanıcıları için sunmakta. Yeni gelecek olan Görsel Geliştirme düğmesiyle birlikte tek bir dokunuşla pozlama, düşük ışık ve renk düzenleme özellikleri iyileşecek.

Ek olarak Yeşil Ekran efekti artık Giphy entegrasyonunu barındırmakta. Bu sayede kullanıcılar bir videonun arka planı olarak o platformun kitaplığından bir GIF kullanabilmekteler. Artık  daha fazla müzikal ve hayvan ses efektleri mevcut. Platform, kullanıcıların sesini veya diğer sesleri bir kedinin miyavlamasına veya flüte benzer şekilde ayarlayabilmekte. Bu özelliğe ulaşmak için Düzenleme sayfasındaki Ses Efekti düğmesine dokunmak yeterli.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca TikTok platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap