THY 23 Nisan Özel Türkiye Üzerine Ay Yıldız Çiziyor


THY 23 Nisan

THY 23 Nisan, dün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, 23 Nisan (bugün) sabah saat 09.00’da “TK1920” sefer sayılı uçuş düzenleyeceğini duyurmuştu. Ay-yıldız bir rotada gerçekleşecek bu uçuş, Flightradar24 üzerinden canlı takip edilebiliyor.

Türkiye’nin açık ara en iyi havayolu şirketi THY, TBMM’nin 100. yılı olan 23 Nisan 2020’da “TK1920” sefer sayılı uçuş düzenliyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen bu özel uçuş, THY’nin sosyal medya hesaplarından duyuruldu.

İsteyen herkes tarafından hava trafiği sitesi olan Flightradar24 üzerinden an be an takip edebildiği bu uçuş, dünyanın tümüne göz dağı veriyor. Uçuşun en güzel yanı ve özelliği ise ay yıldız bir rotada seyrediyor olması.

THY 23 Nisan, yapılacak uçuş için Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Tarihi uçuşa hazır mısınız? Yarın saat 09.00’da başlayacak TK1920 sefer sayılı uçuşumuzu linkten takip edebilirsiniz” demişti. THY’nin hala devam etmekte olduğu uçuşu canlı olarak buradan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’yi de etkileyen koronavirüs pandemisi nedeniyle uçuş seferleri iptal edilmişti. Bazı özel durumlar dışında tüm yolcu uçuşlarını iptal eden THY, şimdilerde daha çok kargo taşımacılığı yaparak düzenin korunmasına yardımcı oluyor.

Evde kaldığımız şu günlerde, ülkemiz üzerinde ”TK1920” sefer sayılı uçuş ile ay yıldızlı bir rota oluşturarak günün anlam ve önemine dikkat çeken Türk Hava Yolları’na bizlerde teşekkür ediyoruz. Verilen link üzerinden ay yıldızın oluşumunu sevinçle izliyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
1
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
İlginç İlginç
1
İlginç
Aşk Aşk
7
Aşk
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Başarılı Başarılı
2
Başarılı
Lol Lol
1
Lol

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir