Telefondan Youtuber Olmak! 2021’de Youtuber Olma

Telefondan Youtuber Olmak! 2021’de Youtuber Olma

1

Günümüzde pek çok kişi Youtube kanalı açarak videolar çekmekte. Neredeyse her evde bu tarz videolar çeken veya kanalı olan kullanıcılar mevcut. Peki düzenli ve kaliteli bir şekilde bu işi yapma düşünceniz mi var? Bu yazımızda ve videomuzda sizlere telefondan Youtuber olmak ve 2021’de Youtuber olma dan bahsettik.

Telefondan Youtuber Olmak

Youtuber olma durumu artık bir mesleğe dönüşmüş durumda. Birçok kişinin, genç veya yaşlı demeden Youtube üzerinden gelir elde etmeyi hedeflediği bilinmekte. Ayrıca yıllarca okula gitmektense bu mecra üzerinden videolar ile para kazanma durumu insanlara olumlu gelmekte. Peki siz Youtube kanalı açma ve Youtuber olma istiyorsanız nasıl başarabilirsiniz?

Telefondan Youtuber nasıl olunur? sorunu sorduğunuzu bildiğimizden detaylı olması amacıyla videoda anlatma gereği duyduk. Üst kısımdan videoyu izleyerek sizlerde Youtuber olma konusunda detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca Youtuber olma uygulamaları ile telefondan Youtuber olma uygulamalarını alt kısımda paylaştık. Dilerseniz önerdiğimiz uygulama isimlerini ve android linklerini inceleyebilirsiniz.

Telefondan Youtuber Olmak! Youtuber Uygulamaları

Telefondan Youtuber olmak

Öncelikle telefon ile youtuber olabilme için ekran görüntünüzü çekebileceğiniz bir uygulama lazım. Sonrasında çekilen bu görüntüyü düzenlemek için bir video düzenleme uygulaması gerekmekte. Video için küçük resim yapma adına dilerseniz internetten bir site kullanın veya yine bir uygulamaya başvurabilirsiniz. Gelin sizlere önereceğim uygulamalara bakalım.

Mobizen Pro – Ekran Kaydedici

Mobizen en kullanışlı, daimi ekran kaydedici olarak sana hem kayıt, hem resim, hem de düzenleme imkanı veriyor. Herkes özellikleri 100% bedavaya kullanabilir. Mobizeni şimdi yükle ve sende kullanmaya başla!

Mobizen indirme linki

KineMaster – Video Düzenleyici

KineMaster, telefonunuzda, tabletinizde veya Chroombook’unuzda video düzenlemeyi eğlenceli hale getirir! Çok sayıda güçlü araç, indirilebilir eklenti ve çok daha fazlasıyla video düzenlemeyi kolaylaştırır.

KineMaster indirme linki

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Bende youtuber olmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir