Telefondan Para Kazandıran 5 Yöntem

Telefondan Para Kazandıran 5 Yöntem

0

Günümüzde ek gelir oluşturmak bir ihtiyaç değil zorunluluk haline gelmiş durumda. Pek çok kişi mevcut durumda bir işte çalışırken internetten para kazanma yolları araştırarak ek iş bakmakta. Peki sizlerde internetten para kazanma, hatta internetten dolar kazanmak ister misiniz? Ayrıca bu yazımızda telefondan para kazandıran 5 yönteme bakacağız.

İnternetten Para Kazanma Yolları

Biliyoruz ki, günümüzdeki pek çok kişi gibi sende internetten para kazanmanın yollarını arıyorsun. Eğer daha önce “İnternetten Para Kazanma” başlığına sahip birçok yazı okumuş ve neredeyse hiçbir sonuç elde edemediysen, sakın üzülme ve umutsuzluğa kapılma!

Öncelikle, şunu belirtmek isteriz ki eğer gerçekten kendine inanır ve işini ciddi bir şekilde yaparsan internetten ve telefondan para kazanabilirsin.

Telefondan Para Kazandıran 5 Yöntem

Telefondan Para Kazandıran 5 Yöntem
 • Marketagent
 • WowApp
 • Shutterstock
 • Binance
 • Youtube

Anket Doldurarak Para Kazanma (Marketagent)

Marketagent; internet sitesinden, cep telefonunuzdaki uygulamasından veya sadece e-posta üzerinden sizlere gönderilen anketleri cevaplayarak para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Marketagent şirketi Almanya merkezlidir ve kullanıcılarına yıllardır para kazandırmaktadır. Ayrıca söz konusu sitede Türkçe dil seçeneği de mevcut. Bundan dolayı kullanıcılar anketlere katılım sağlarken dil konusunda bir sıkıntı çekmemektedir.

Siteye üye olduğunuzda ve bilgilerinizi doldurduğunuzda para kazanma işlemi başlamakta. Üyelik işlemleri tamamlandığında 1 Euro hesabınızda bulunmakta. Ayrıca kişisel bilgilerinizi güncellerseniz ek olarak 0.50 Euro daha kazanırsınız. Bunun yanında para kazanmanın bir diğer yolu ise referansınız ile üye olan insanlar. O kişiler ilk anketini doldurunca sizler para kazanmaktasınız. Öncelikle kişisel bilgilerinizin doğru girilmesi önemlidir çünkü anketler bu kişisel bilgilere göre gönderilecektir ve eğer ilk girdiğiniz kişisel bilgiler ile yeni ankete başlarken vereceğiniz kişisel bilgiler birbiriyle uyuşmazsa o ankete kabul edilmezsiniz. Her anket süresi ve ücreti değişiklik göstermektedir.

Video İzleyerek, Haber Okuyarak, Oyun Oynayarak Para Kazanma (WowApp)

Telefondan Para Kazandıran 5 Yöntem

WowApp Nedir? diyenler için, bu uygulama mobil veya pc üzerinden para kazanma yöntemidir. WowApp, her gün yaptığınız etkinliklerden Ödüller Kazanmanız ve İyilik Yapmanız için 6 benzersiz yollar sunar. Oyun oynama, alışveriş yapma, anket doldurma, sohbet etme, video izleme ve ayrıca sadakat bonusu ile para kazanmanızı sağlar. Açıkçası bu kadar seçeneği olan çok az site bulunmakta.

WowApp ile para kazanma isteyenler için sitelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Stok Fotoğrafçılığı İle Para Kazanma (Shutterstock)

Shutterstock gibi pek çok farklı stok görsel içerik platformu var ancak Shutterstock, bunlar arasında hem müşteri açısından hem de üretici açısından en popülerden olanlardan bir tanesidir. Bir görsel içerik üreticisi olarak Shutterstock’ta paylaştığınız içerikler üzerinden para kazanmanız mümkün ancak bu para kazanma süreci küçük miktarlardan oluştuğu için pasif gelir olarak adlandırılmaktadır.

Shutterstock ile para kazanma isteyenler için sitelerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Binance ile Para Kazanma

Bu yöntemimiz diğer 4 yöntemden farklı olarak yatırımlı bir yöntemdir. Tabi ki yatırım tavsiyesi vermiyoruz ancak kripto paralar geleceğimiz olarak karşımızda bulunuyor. Bu teknolojiye bizlerde ayak uydurmalıyız. Kripto para borsaları üzerinden binlerce dolar kazananlar mevcut. Sizlerde rehavete kapılmadan, mantıklı işlemler ile yatırımınızı dilerseniz yapabilirsiniz.

Youtube’dan Para Kazanma

Youtube'dan Para Kazanma

Yazımızda bahsettiğimiz tüm yöntemler kendi çapında ve vereceğiniz emeğe göre paralar kazandırmakta. Ancak size en çok getiriyi Youtube sağlayabilir. Youtube kanalı açarak sizlerde videolar yayınlayabilir ve istenilen şartları yerine getirdiğiniz taktirde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tabı ki Youtube üzerinden para kazanma konusu çok kolay değil. Çevrenizde pek çok kişi bu işe giriş yapıp başarılı olamamış olabilir. Ancak pes etmeden istikrarlı devam ederseniz sonucunda sizlerde başarıya ulaşıp para kazanabileceksiniz. Konu ile ilgili detaylı bir video izlemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 3
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir