Spotify’a Topluluk Özelliği Geliyor!

Spotify’a Topluluk Özelliği Geliyor!

0

Müzik dinleme platformu denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Spotify, yeni bir özellikle karşımızda. Gelen haberlere göre popüler platform Spotify’a topluluk özelliği geliyor. Söz konusu yeni özellik ile birlikte arkadaşlar birbirlerini mobil uygulama üzerinden takip edebilecekler. İşte konuyla ilgili detaylar;

Spotify’a Topluluk Özelliği Geliyor!

Spotify'a Topluluk Özelliği Geliyor!
Spotify’a Yeni Özellik!

En çok kullanılan dijital müzik dinleme platformlarından biri olan Spotify, Topluluk isimli yeni bir özellik üzerinde çalışmakta. Üzerinde çalıştıkları söz konusu özelliği doğrulayan bir Spotify sözcüsü, Topluluk’un şimdiilik geliştirme aşamasında olduğunu belirtti. Ayrıca platformun kullanıcılarının yeni özellik için biraz daha beklemek zorunda olduklarını ekledi.

Aslında Spotify’ın masaüstü sürümünde “Arkadaş Etkinlikleri” isimli bir özellik hali hazırda mevcut. Bu özellik, kullanıcılarının arkadaşlarının dinlediği müzikleri görebilmelerini sağlamakta. Yeni özellik Topluluk da buna benzer bir yapıya sahip olarak gelmekte. İki özellik arasındaki en büyük fark ise Topluluk özelliğinin daha geniş kapsamlı olacak olması.

Yeni özellikten paylaşılan görüntüleri incelendiğimizde, kullanıcıların arkadaşlarının ne dinlediklerini takip edebileceklerini görmekteyiz. Ek olarak; Topluluk sayfasının üst bölümünde yer alan çalma listesi güncellemeleri bölümü yer alacak. Kullanıcılar, bu özellik ile birlikte arkadaşlarının çalma listesi güncellemelerinden hemen haberdar olabilecekler. 

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Spotify platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir