Sony Wena 3 Piyasaya Sürüldü! Akıllı Bileklik


Wena Wrist için tanıtımını Sony 2017 yılı içerisinde gerçekleştirmişti. Akıllı saat görünümünde olup tasarımı bakımından bileklik olarak adlandırdığı cihazlarıyla da bilinen Sony, ilginç bir biçim ile karşımıza geliyor. Akıllı bileklik Sony Wena 3 Japonya’da satışa çıktı. İşte Sony akıllı bilekliğin özellikleri ve fiyatı.

Akıllı bileklik Sony Wena 3 özellikleri ve fiyatı

Akıllı bileklik Sony Wena 3

Üçüncü nesil akıllı bilekliği Wena 3’ü dev firma satışa sundu. İnce yapıda olan ve isteğe göre şık veya spor tarzda kullanabileceği kayışlarla kullanıma sunuluyor. Deri, metal ve silikon seçenekleri yanında ilk kez kitlesel fonlamada karşımıza çıkan bu akıllı bileklikler, şıklığı ile dikkat çekiyor

Japon’ya da satışa sunulan bu teknolojik cihaz özellikleri, görüntüsü ve şık tasarımı ile kısa sürede ilgi odağı oldu. Geleneksel saat görünümünün yakalanması adına tasarımsal olarak eklenen mekanik yapı, bilekliği yarı akıllı saat haline sokuyor.

Eski modelleri ile karşılaştırıldığında akıllı bilekliğin diğerlerine karşı yüzde 30 daha küçük bir yapıda ve 2,5 mm daha kalın olduğu söyleniyor. Tasarım bakımından kavisli ekran yapısı ve yine ekran kısmında dayanıklılık iddiasında bulunuyor . 90 cm’lik bir düşmeye karşı dayanacağı belirtiliyor.

Günlük sağlık kontrolünün de gelişmiş bir versiyonu bu cihazda bulunduğu Sony tarafından söyleniyor. “Sony Wena 3‘ün tek bir şarj ile bir hafta boyunca dayanacağı belirtiliyor. Bilekliğin metal olan versiyonu 314 dolar, bir üst versiyonu 333 dolar ve silikon/ deri versiyonuları sırasıyla 228 dolar ve 285 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan düşüncelerinizi ve cihazın özellikleri hakkında fikirlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
9
Şaşkın
Kötü Kötü
3
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
İlginç İlginç
1
İlginç
Aşk Aşk
6
Aşk
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Başarılı Başarılı
3
Başarılı
Lol Lol
4
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir