Sony Wena 3 Piyasaya Sürüldü! Akıllı Bileklik

Sony Wena 3 Piyasaya Sürüldü! Akıllı Bileklik

0

Wena Wrist için tanıtımını Sony 2017 yılı içerisinde gerçekleştirmişti. Akıllı saat görünümünde olup tasarımı bakımından bileklik olarak adlandırdığı cihazlarıyla da bilinen Sony, ilginç bir biçim ile karşımıza geliyor. Akıllı bileklik Sony Wena 3 Japonya’da satışa çıktı. İşte Sony akıllı bilekliğin özellikleri ve fiyatı.

Akıllı bileklik Sony Wena 3 özellikleri ve fiyatı

Akıllı bileklik Sony Wena 3

Üçüncü nesil akıllı bilekliği Wena 3’ü dev firma satışa sundu. İnce yapıda olan ve isteğe göre şık veya spor tarzda kullanabileceği kayışlarla kullanıma sunuluyor. Deri, metal ve silikon seçenekleri yanında ilk kez kitlesel fonlamada karşımıza çıkan bu akıllı bileklikler, şıklığı ile dikkat çekiyor

Japon’ya da satışa sunulan bu teknolojik cihaz özellikleri, görüntüsü ve şık tasarımı ile kısa sürede ilgi odağı oldu. Geleneksel saat görünümünün yakalanması adına tasarımsal olarak eklenen mekanik yapı, bilekliği yarı akıllı saat haline sokuyor.

Eski modelleri ile karşılaştırıldığında akıllı bilekliğin diğerlerine karşı yüzde 30 daha küçük bir yapıda ve 2,5 mm daha kalın olduğu söyleniyor. Tasarım bakımından kavisli ekran yapısı ve yine ekran kısmında dayanıklılık iddiasında bulunuyor . 90 cm’lik bir düşmeye karşı dayanacağı belirtiliyor.

Günlük sağlık kontrolünün de gelişmiş bir versiyonu bu cihazda bulunduğu Sony tarafından söyleniyor. “Sony Wena 3‘ün tek bir şarj ile bir hafta boyunca dayanacağı belirtiliyor. Bilekliğin metal olan versiyonu 314 dolar, bir üst versiyonu 333 dolar ve silikon/ deri versiyonuları sırasıyla 228 dolar ve 285 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan düşüncelerinizi ve cihazın özellikleri hakkında fikirlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir