Sony, PlayStation 5 İçin Sitesinde Bir Sayfa Oluşturdu

Sony, PlayStation 5 İçin Sitesinde Bir Sayfa Oluşturdu

0

Yeni konsolu için artık çok kısa bir süre kalmış olan teknoloji firması Sony, PlayStation 5 için resmi internet sitesinde bir sayfa oluşturdu. Oluşturulan bu sayfa, yeni konsolun beklenenden daha kısa sürede gelebileceğine dair söylentilerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Microsoft’un yeni Xbox konsolunun ilk gösterimini yapmasının ardından PlayStation hayranları, Sony’nin yeni konsolunu ne zaman göstereceğini merakla bekliyorlardı. Şimdiye kadar Sony’nin yeni konsolunun fiyatı ve çıkış tarihine dair birçok iddia ortaya atılmıştı ancak net bir bilgi bulunmamaktaydı. Yaşanan yeni bir gelişme ile, yeni konsolun beklenenden daha erken gelebileceğini gösteriyor.


Bir süredir yeni konsolu merakla beklenen Sony, PlayStation 5 için resmi internet sitesinde bir sayfa oluşturdu. Yaşanan bu gelişme, pek çok kişinin aklına “Yakın zamanda bir lansman mı gelecek?” sorusunu getirdi. Çok sayıda kaynak, yeni konsolun bu ay resmen tanıtılacağını öne sürüyor ve bu internet sitesi olayı, bunun doğru olabileceğini gösteriyor.

İlgili sayfada, Sony’nin aylardır üzerinde çalıştığı konsol hakkında çok az bilgi yer alıyor. Yine de yaşanan bu durum, Reddit’teki bazı kullanıcıları harekete geçirdi ve konsolun gelmek üzere olduğuna dair başlıklar açılmaya başlandı. Sayfada yer alan mesaj ise tam olarak şu şekilde:

“PlayStation 5’ten bekleyebileceğiniz inanılmaz özelliklerin bazılarını paylaşmaya başladık ancak yeni nesil PlayStation’ı tamamen ortaya çıkarmaya hazır değiliz. PS5 çıkış tarihi, PS5 fiyatı ve yakında çıkacak PS5 lansman oyunlarıyla ilgili haberler dâhil olmak üzere duyurduğumuz güncellemeleri ilk alanlardan biri olmak için aşağıdan kaydolun.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir