Silent Hill 2 Remake hakkında neden hiç bilgi paylaşılmıyor? Geliştiriciler açıkladı

Silent Hill 2 Remake hakkında neden hiç bilgi paylaşılmıyor? Geliştiriciler açıkladı

0
Silent Hill 2 Remake

Geçtiğimiz yıl, Konami nihayet Silent Hill’in yeniden canlandırılacağını duyurdu ve birden fazla oyun projesi ve yeni bir film vaat etti. Bu projeler arasında Bloober Team tarafından geliştirilen ve merakla beklenen Silent Hill 2 Remake de yer alıyor.

Uzun zamandır Silent Hill 2 Remake hakkında bir duyuru yapılmıyor

Başlangıçtaki heyecana rağmen, Silent Hill 2 Remake’e ilişkin güncellemeler, duyurulmasından bu yana çok az yapıldı. Bunun bugüne kadarki en önemli projeleri olduğu bilinen Bloober Team, oyun hazır olana kadar ayrıntıları açıklamak konusunda temkinli davrandı.

Bununla birlikte, hayranlar huzursuz olmaya başladı ve X platformundaki bir kullanıcı Bloober Team’e ulaşarak güncelleme eksikliği konusundaki hayal kırıklıklarını dile getirdi.

Bloober Team yanıt olarak, oyun projesiyle ilgili iletişimin yayıncı Konami’ye ait olduğunu açıkladı. Geliştirici stüdyo, Silent Hill 2 Remaake’e ilişkin güncelleme ve bilgilerin Konami’nin sorumluluğunda olduğunu ve hayranların sorularını yayıncıya yönlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Şu ana kadar Konami’den Silent Hill 2 Remake için yeni detayların ne zaman yayınlanacağına dair resmi bir açıklama gelmedi.

Bloober Team Remake’in hala devam ettiğini doğrulasa da, Konami’den güncelleme gelmemesi hayranların resmi haberleri merakla beklemesine neden oldu. Mart 2024’te potansiyel bir çıkış tarihi de dahil olmak üzere bazı sızıntılar ortaya çıktı, ancak hiçbir şey çevrimiçi olarak resmen onaylanmadı. Bu durum, Konami’den projeyle ilgili bir sonraki güncellemeyi merakla bekleyen veya potansiyel sızıntılara dikkat eden hayranları belirsizlik içinde bıraktı.

Silent Hill 2’nin yeniden yapımı korku serisinin hayranları için büyük önem taşıyor ve hepimizin ortak umudu, Konami’nin merakla beklenen bu projeyi çevreleyen belirsizliği hafifletmek için çok ihtiyaç duyulan güncellemeleri yakında sağlaması. Siz Silent Hill 2 Remake için heyecanlı mısınız? Ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/silent-hill-2-remake-hakkinda-neden-bilgi-paylasilmiyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir