Selena Gomez’den Justin Bieber İtirafı

Selena Gomez’den Justin Bieber İtirafı

0

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber‘le yaşadığı yedi yıllık sallantılı ilişkide ‘duygusal istismara maruz kaldığını’ söyleyen Selena Gomez, ”saygısızlık etmiyorum bir tür istismar kurbanı olduğumu hissediyorum” dedi.

ABD’de yayın yapar NPR radyosuna konuşan ünlü şarkıcı, şarkılarından birinin Justin Bieber’le geçirdikleri 7 yılla ilgili olduğunu söyledi. Israrlar üzerine şarkının ismini de söyleyen 27 yaşındaki güzel şarkıcı, ‘Lose You To Love Me‘ adlı şarkının ismini verdi ve ekledi. “Güzel bir şey yaşadım ve bunu asla inkâr etmeyeceğim diyen bir şarkı. Çok zor bir ilişkiydi ve bittiğine çok mutluyum”

ABD’li şarkıcı “Bittiğini söylemek için bunun harika bir yol olduğunu hissettim, biliyorsunuz, bitti. Bunu anlıyorum ve buna saygı gösteriyorum. Şimdi burada tamamen yeni bir sayfa açıyorum” ifadelerini kullandı.

Bieber’le yaşadığı ilişkinin hayatının en zor dönemlerinden biri olarak görüp görmediğiyle ilgili bir soruya da yanıt veren Gomez, “Hayır görmüyorum, çünkü onda gücü buldum. Kurban zihniyetinden kurtulamamak tehlikeli. Saygısızlık etmiyorum, bir tür istismar kurbanı olduğumu hissediyorum” dedi.

Gomez şöyle devam etti:
Kesinlikle hayatımın geri kalanını bundan bahsetmekle harcamak istemiyorum; gerçekten hiç olmadığım kadar güçlü hissettiğimi ve mümkün olduğu kadar da onurlu bir şekilde bunu aştığımı söyleyebildiğim için gerçekten gururluyum.

Bieber’in temsilcileri, Gomez’in bu iddialarına yorum yapmadı.

Bieber, ‘Kadınlara karşı alıngan ve saygısız oldum‘ demişti.


Geçen Eylül’de daha önce hayatına giren kadınlara kötü davrandığını Instagram’da yapmış olduğu bir paylaşımda anlatan Bieber ise şunları söylemişti:

19 yaşındayken oldukça yüksek doza uyuşturucu kullanmaya başladım ve tüm ilişkilerimi kötü etkiledi. Kadınlara karşı alıngan ve saygısız oldum. Beni seven herkese karşı mesafeli oldum ve olduğum kişinin kabuğunun arkasında saklanıyordum.
Düzlüğe hiç çıkamayacakmışım gibi hissettim. Tüm bu korkunç kararlardan geri dönmek, bozulmuş ilişkileri düzeltmek ve ilişki alışkanlığımı değiştirmek yıllarımı aldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir