Samsung’tan Temmuz Güncellemesi! Peki Hangi Modellere?

Samsung’tan Temmuz Güncellemesi! Peki Hangi Modellere?

0

Popüler teknoloji şirketi Samsung, kullanıcıları güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamasın diye yeni bir güncelleme yayımlıyor. Ayrıca söz konusu olan güncelleme ile birlikte güvenlik güncellemeleri mevcut olacak. Samsung’tan Temmuz Güncellemesi! Peki Hangi Modellere?

Samsung’tan Temmuz Güncellemesi! Peki Hangi Modellere?

Samsung’tan Temmuz Güncellemesi! Peki Hangi Modellere

Ayrıca dev teknoloji şirketi Samsung, her Android üreticisi gibi güncel telefonlarına güvenlik güncellemeleri sunmakta. Ancak söz konusu güncellemeler sayesinde cihazlar siber dünyadan geri kalmayıp tehditlerden korunmaktalar. Ayrıca Samsung da kullanıcılarını düşünerek içinde bulunduğumuz ay içinde yeni bir güncelleme yayınladı.

Fakat Samsung, söz konusu olan güncellemeyi Haziran ayının sonunda dağıtmaya başladı. Ayrıca bu güvenlik güncellemeleri sadece yeni cihazlar için aktif olmakta. Fakat bizler de aşağıda yer alan listede güncellemeyi alacak olan cihazları listeledik:

Samsung Temmuz Ayı Güvenlik Güncelleştirmesi Alan Cihazlar

Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10 5G, Galaxy S20, Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S20 FE, Galaxy Note10 serisi, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Note10 Lite, Galaxy Note20,Galaxy Note20 Ultra, Galaxy A31, Galaxy A52, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold, Galaxy Tab Active 2,Galaxy Tab Active 3, Galaxy Tab A 8.0 (2019)

Ayrıca yukarda yer alan listeye bakıldığında birçok k güncel ve aktif olarak kullanılan modelin yer almadığı görülmekte. Ancak şirket önümüzdeki günlerde söz konusu olan listeye yeni modelleri eklemeyi planlamakta. Fakat güncelleme yapılana kadar öncelik bu listedeki modellerde olmakta.

Peki siz bu güncelleme hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir