Samsung Sanal Etkinliğini Duyurdu! MWC Geliyor

Samsung Sanal Etkinliğini Duyurdu! MWC Geliyor

0

Samsung hayranlarının beklediği etkinlik sonunda geliyor. Şirket, yeni gelişmelerini hayranlarına açıklayacağı  Galaxy MWC etkinliğinin tarihini ve nasıl olacağını duyurdu. Samsung Sanal Etkinliğini Duyurdu! MWC Geliyor

Samsung Sanal Etkinliğini Duyurdu! MWC Geliyor

Samsung Sanal Etkinliğini Duyurdu! MWC Geliyor

Söz konusu olan etkinlik MWC 2021, Samsung tarafından çevrim içi olarak düzenleneceğinin duyurusunu yaptı. Dün popüler teknoloji şirketi sanal olarak gerçekleşmesi planlanan Samsung Galaxy MWC Sanal Etkinliği’nin tarih ve saatini duyurdu. Ayrıca merakla beklenen etkinliğin YouTube’dan canlı yayınlanması planlanmakta.

Samsung tarafından yayınlanan etkinlik afişi ipuçları içermekte. Söz konusu olan tasarım incelendiğinde T Galaxy Z Fold3 veya Z Flip 3‘e benzer bir katlanabilir telefon silueti görülmekte. Fakat düzenlenen tasarım ayrıca bir dizüstü bilgisayara da benzemekte. Ayrıca tasarımdaki görselin üstüne bakıldığında S21 Ultra ve sağındaki görselde de S-Pen olduğu görülmekte.

Afişte yer alan söz konusu olan tabletingeçen ay sızdırılan Galaxy Tab S8 ailesi olması düşünülmekte. Ayrıca görseli inceleyen kişiler Etkinlik saatinin yazdığı saat görselinin Galaxy Watch 4 veya Active 4 olabileceği düşünmekte. Popüler şirket Samsung, düzenleyeceği bu etkinlikte bazı önemli açıklamalarda bulunmakta. Bu önemli açıklamaların hem geliştiriciler hem de kullanıcıları ilgilendireceği beklenmekte. Ayrıca beklenen açıklamalardan biri de tasarlanan yeni fırsatlarla etkinlikte akıllı saatlerin geleceğine ilişkin vizyonunu açıklaması.

Şirket, cihaz güvenliğinin hiçbir zaman günümüzde olduğundan daha önemli olmadığını anladığının altını çizmekte. Ayrıca düzenlenmesi planlanan etkinlikte açık ve bağlantılı bir dünyada kullanıcılara koruma sağlamak için tasarlanmış en son güvenlik geliştirmelerini ve yeniliklerini paylaşmakta. Dört gözle beklenmekte olan etkinlik 28 Haziran TSİ 20:15’de Samsung YouTube hesabından yayınlanacak.

Peki siz bu etkinlik hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir