Samsung Galaxy Watch 4 Geliyor! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Watch 4 Geliyor! İşte Detaylar

0

Her geçen gün teknoloji dünyasında yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. Şirketler sızıntı durumunu önlemek isteseler bile maalesef önleyemiyorlar. Çıkması planlanan cihazların bilgileri aylar öncesinden basın tarafından sızdırılmış olmakta. Söz konusu şirketlerden biri olan Samsung da bu durumdan muzdarip. Samsung Galaxy Watch 4 Geliyor! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Watch 4 Geliyor! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Watch 4 Geliyor! İşte Detaylar

Güney Kore menşeili şirket Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch 4, geçtiğimiz zamanlarda sızıntıya maruz kalmıştı. Sızdırılan görseller sayesinde söz konusu akıllı saatin tasarımını görmüştük. Ayrıca Samsung Galaxy Watch 4, şık ve fonksiyonel özelliklere sahip olmakta. Ancak sızıntılar devam etmekte. Yeni gelen habere göre şirkete yakın olan bir kaynak, saatin fiyatının ortaya çıkmasına neden olmakta.

MySmartPrice‘a konuşan sektör kaynaklarına göre, Samsung Galaxy Watch 4, 40 mm ve 44 mm boyutlarında olmakta. Ayrıca diğer modellere göre daha yüksek fiyatlı olması beklenmekte. Söz konusu olan akıllı saat, yaklaşık olarak 380-400 Euro’dan satılacak. Ayrıca sızıntı tasarıma kıyasla birkaç detay daha içermekte.

Söz konusu olan model Samsung Galaxy Watch 4 siyah, gümüş, yeşil ve altın tonlarında satışa sunulmakta. Ayrıca bu renk tonlarına ek olarak  “Classic” bir versiyona daha sahip olmakta. Fakat bu versiyonun fiyatı diğerlerine göre daha yüksek olmakta. Ayrıca söz konusu olan versiyonda siyah ve gümüş olarak iki renk seçeneği mevcut. Ek olarak da tüm versiyonlarının ekran kısmında çizilmeye ve kırılmaya karşı Gorilla Glass DX Plus yer almakta. Ancak söz konusu olan modelin çıkış tarihi şimdilik belli değil.

Peki siz bu model hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir