Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilen yeni fotoğraf ortaya çıktı
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilen yeni fotoğraf ortaya çıktı

0

Samsung Galaxy S23 serisi yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bugüne dek sızıntılarla birçok kez gündeme gelen akıllı telefonların en çok merak edilen yönlerinden biri ise kamerası demek mümkün. Güney Koreli üreticinin çok yakında tanıtmaya hazırlandığı Galaxy S23 Ultra modelinde 200 Megapiksel sensör kullanacağına yönelik raporlar söz konusu. Son olarak telefonla çekilen yeni bir görsel paylaşıldı.

Samsung Galaxy S23 Ultra kamera tarafında neler sunacak?

Yaklaşan Samsung Galaxy S23 Ultra, serinin en üst düzey modeli olacak ve özellikle kamerasıyla ön plana çıkacak. Bilindiği üzere geçen haftalarda akıllı telefonla çekilen ilk görsel paylaşıldı ve bu sayede modelin nasıl bir kamera deneyimi sunacağı az çok belli oldu. Son olarak sektörde sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, cihazla çekilen ikinci görseli de paylaştı.

Galaxy S23 Ultra – Galaxy S22 Ultra – Google Pixel 7 Pro

Ice Universe tarafından paylaşılan üç farklı fotoğraf karesinde Galaxy S23 Ultra, S22 Ultra ve Google Pixel 7 Pro modellerinin kamera performansları karşılaştırılıyor. Görsellere baktığımızda S23 Ultra‘nın kamerası balkabağının yüzeysel kusurlarını gösterme konusunda daha iyi bir iş çıkarıyor. Öte yandan diğer cihazlarla çekilen fotoğraflarda ise cismin yüzeyinin daha parlak ve pürüzsüz olduğunu söylemek mümkün.

Galaxy S22 Ultra ve Google Pixel 7 Pro’nun ana kameraları sırasıyla 108 ve 50 Megapiksel çözünürlüğünde. Buna karşılık, Galaxy S23 Ultra’nın teknik olarak görüntüleri çok daha ayrıntılı bir şekilde irdelemesine izin vermesi için 200 Megapiksellik bir sensörle gelmesi söz konusu. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntıların ortak noktası da bu yönde.

Galaxy S23 Ultra, 200 Megapiksel ISOCELL HPX sensörünü kullanacak ve daha iyi bir kamera deneyimi için yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak. Bu noktada, sensöre daha iyi ışık emilimi için DTI ve gelişmiş düşük ışık fotoğrafçılığı için kameranın 4 veya 16 pikseli tek bir piksel olarak birleştirmesini sağlayan Tetra2Pixel gibi özellikler kullanıcılara sunulacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s23-ultra-ile-cekilen-yeni-fotograf-ortaya-cikti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap