1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Samsung Galaxy S21 Fiyatı Sızdırıldı! İşte Detaylar

Samsung Galaxy S21 Fiyatı Sızdırıldı! İşte Detaylar


Samsung Galaxy S21 Fiyatı Sızdırıldı

14 Ocak 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlik öncesinde Samsung Galaxy S21’in tüm özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Her geçen gün yaşanan sızıntılar ile telefon hakkında bir çok bilgi öğrenmişken, bundan sonra pekte tanıtım heyecanı kalmadı. Geçtiğimiz günlerde kamera özellikleride belli olan akıllı telefonun şimdide fiyat bilgisi sızdırıldı. Samsung Galaxy S21 fiyatı:

Samsung Galaxy S21 fiyatı

Geçtiğimiz gün telefonun fiyat bilgisi telekom şirketi Voo tarafından yanlışlıkla sızdırıldı. Telefon serisi internet sitesinde fiyatlarıyla birlikte gözlemlendi. Buna göre Galaxy S21 849 euro, Galaxy S21 Plus 1.049 euro, Galaxy S21 Ultra 1.399 euro olacak. Avrupa fiyatları olduğu anlaşılan bu rakamlar farklı ülkelerde nasıl olacağı şimdilik bilinmezliğini koruyor. Ama kısa süre içerisinde de bu konuda yeni sızıntıların gelebileceği öngörülüyor.

Gündeme bomba gibi düşen fiyatların da içerisinde bulunduğu sayfa hemen kaldırılsa da ekran görüntüleri çoktan alınmıştı. Twitter’da Abhishek Yadav tarafından bu görüntüler paylaşıldı. Listenen telefonların 128 GB depolama alanına sahip olan versiyonların bulunduğunu söylemeden geçmeyelim. Telefonun Avrupa’daki versiyonlarında Exynos 2100 yonga setine yer verilecek. Samsung, belirli ülkeler için Snapdragon 888‘li cihazlarını aynı fiyattan piyasaya sürecek. Telefon serisi kutudan Android 11, AMOLED ekran, USB-C bağlantısı ve 3.5 mm kulaklık girişiyle birlikte çıkıyor.

Samsung Galaxy S21 özellikleri ve açıklanmış olan fiyatının hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap