Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung Galaxy Ring fiyatıyla dudak uçuklattı

0

Samsung’un bu yılın başında duyurduğu Galaxy Ring, yeni bir teknoloji olması nedeniyle merak uyandıran ürünler arasında yerini aldı. Temmuz ayında piyasaya sürüleceği duyurulan Galaxy Ring’in boyutlarıyla ilgili ayrıntılar geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı. Şimdi ise merakla beklenen ürünün fiyatıyla ilgili detaylar sızdırıldı ve muhtemelen beklediğinizden çok daha pahalı olacak.

Galaxy Ring’in fiyatı akıllı saatleri geride bıraktı

Galaxy Ring bugün dudak uçuklatan fiyatıyla yeniden gündeme geldi. Başlangıçta büyük heyecan yaratan yeni giyilebilir teknoloji, bazı akıllı saatleri bile geride bırakan fiyatıyla herkesi şaşırttı. Sızdırılan bilgiye göre Galaxy Ring, 300 ila 350 dolar arasında bir fiyata satılacak.

Akıllı saat sahipleri, aylık abonelik ücreti ödemeye aşina olmasa da akıllı yüzük kullanıcıları için durum böyle değil. Şuanda Oura Smart Ring kullanıcıları, belirli sağlık takip programları nedeniyle aylık 5,99 dolar ödeme yapıyor.

Benzer şekilde Samsung’un yeni akıllı yüzüğünün de aylık abonelik ücreti olacak. Bugün sızdırılan bilgilere göre 10 doların altında olması beklenen abonelik ücretinin de artması bekleniyor. Yeni çıkacak Samsung Galaxy Ring’in en büyük rakibi Oura Smart Ring’in fiyatı ise 299 dolar.

Henüz hakkında çok fazla detayın açıklanmadığı Galaxy Ring, Oura Smart Ring ve akıllı bileklikler gibi sağlık takibi özelliğiyle öne çıkan giyilebilir cihazların bir yenisi olarak kullanıcıyla buluşacak. Siz ürünün fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-ring-fiyat

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir