Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020 Güncellemesi
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020 Güncellemesi

+ - 0

Samsung Galaxy Note 20 Ultra için Ekim 2020 güncellemesi yayımlandı. Batarya ömrü ve kamera kalitesine bu güncelleme içerisinde odaklanıldı. Fotoğraf ve video testlere de tabi tutulan telefon iyi puanlar aldı.

DxOMark, Galaxy Note 20 Ultra’ya genel klasmanda 121 puan verdi. Birçok kişi hayal kırıklığına uğradı. Samsung, yeni güncellemesi ile hem kamera konusundaki eksikliklerini giderdiğini hem de şarj ömrünü uzattığını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020 güncellemesi nasıl?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020

Teknoloji devinin yapmış olduğu yeni yazılımın  “N98xxXXU1ATJ1” etiketi ile kullanıcıların beğenisine sunulduğu duyuruldu. Anlık olarak sadece Almanya’da kullanıcı deneyimine sunulurken ilerleyen zamanlarda tüm ülkelerde olacağı haberi paylaşıldı.

Daha önce bu ay için hazırlanan güvenlik yaması ile güçlendirilen bu akıllı telefonun kameralarına eşlik eden karanlık mod sorun çıkartabili. Bu sorunun ortadan kaldırıldığı bildirildi.

Şarj ömrünün ne derecede etkili bir şekilde iyileştirildiği şimdilik muamma. Bu güncellemeyi indirmek için şu yolu izlemeniz yeterli olacak: Ayarlar > Yazılım güncelleme. 

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’da bulunan kameraların özellikleri şu şekilde: 108 Megapiksel ön kamera (f/1.8), 12 Megapiksel ikinci kamera (f/3.0), 12 Megapiksel ekstra geniş açı kamera (f/2.2) ve 10 Megapiksel ön kamera (f.2.2). Son olarak bu modelde 4.500 mAh’lik bir batarya mevcut.

Bu akıllı telefon ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak konu ile ilgili fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap