Ronaldo’nun sponsoru olduğu futbol oyunu, açık betaya geçiyor! Ne zaman?

Ronaldo’nun sponsoru olduğu futbol oyunu, açık betaya geçiyor! Ne zaman?

0

EA FC (eski adıyla FIFA) ve eFootball (eski adıyla PES) rakibi olarak Strikerz Inc tarafından geliştirilen rekabetçi futbol oyunu UFL, bu hafta sonunda açık betaya çıkacak! Cristiano Ronaldo’nun da sponsoru olduğu oyunu oynayabilmek için ne yapmanız gerek?

UFL açık beta, 7-9 Haziran tarihlerinde herkes için oynanabilir olacak

Strikerz Inc, oyunun açık betasının nerede bulunduğunuza bağlı olarak herkese açık olacağını ve şu anda indirmeye açık olduğunu duyurdu. Oyun şu anda PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarında oynanabilecek.

Açık beta testinden elde edilen geri bildirimler ile birlikte daha da geliştirilecek olan UFL, 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. En azından şu an için plan bu yönde.

Strikerz CEO’su Eugene Nashilov, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dünya çapındaki oyuncuların Haziran ayında UFL’yi ilk elden deneyimleyebileceklerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik, yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı olacak ve bu yılın sonlarında piyasaya sürdüğümüzde benzersiz bir oyun deneyimi sunmayı hedeflediğimiz için topluluğumuzdan çok değerli geri bildirimler toplamamıza ve oyunu geliştirmemize olanak tanıyor.”

Strikerz UFL’yi ilk olarak birkaç yıl önce, oyun erken geliştirme aşamasındayken duyurmuştu. Ana şirket XTEN Limited’e bağlı olan şirket, geçtiğimiz Aralık ayında oyunun finansmanı hakkında, yatırımcılarından birinin Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo olduğunu açıklamıştı. Ronaldo’nun oyunun geliştirilmesinde aktif olarak yer aldığı söyleniyor.,

Açık beta süresince oyuncular hem ana çevrimiçi modu hem de çevrimdışı yerel maç modunu oynayabilecekler. Çevrimiçi modda, oyuncular lisanslı profesyonellerden oluşan bir kadrodan (Ronaldo’nun kendisi de dahil) kendi futbol takımlarını oluşturabiliyorlar.

Oyuncular, kazandıkları maçlardan elde ettikleri kaynakları gelecek maçlar için takımlarını güçlendirmek için kullanacaklar. UFL kendisini taktiksel beceriyi ve futbol anlayışını ödüllendiren “adil, beceriye dayalı bir futbol deneyimi” olarak tanımlıyor

UFL açık betasında da göreceksiniz ki oyun, EA FC (FIFA) Ultimate Team modundan oyuncuların illallah etmesini fırsat bilerek buna benzer bir oyun modunu mükemmelleştirmeye çalışarak önümüze koymaya çalışacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/ufl-acik-beta

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir