Rockstar hazır! GTA Online yaz güncellemesi geliyor

Rockstar hazır! GTA Online yaz güncellemesi geliyor

0

Rockstar Games, GTA Online için keyifleri yerine getiren bir yaz güncellemesi duyurdu ve bu güncelleme gerçekten bomba gibi geliyor. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan bu büyük güncelleme, bize bolca yeni içerik, görevler ve ödüller sunacak. İşte yaz güncellemesinin detayları…

GTA Online yaz güncellemesi ile yeni görevler, ödüller ve daha fazlası geliyor

GTA Online yaz güncellemesi, oyuncularına yeni yarışlar ve GTA$ ile RP kazançlarında artış sunuyor. Mesela, Taxi Work, açık tekerlekli yarışlar ve Operasyon Paper Trail gibi modlarda artık daha fazla kazanabileceksiniz. Bununla da kalmıyor, Drag ve Drift Race yarışları için özel pist oluşturma araçları geliyor. Artık kendi yarış pistlerinizi tasarlayıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Muhtemelen, topluluğun yaratıcılığı bu araçlarla sınır tanımayacak.

rockstar-games-gta-online-yaz-guncellemesi

GTA Online yaz güncellemesi ile, Vincent geri döndü ve şehre düzen getirmek için sizden yardım bekliyor. “Polis şehirde geri döndü ve otoritesini sağlamak için yardıma ihtiyacı var: modifiye edilmiş Cruiser’ınıza atlayın ve Los Santos genelinde bir dizi gizli kontrol faaliyetini yürütün” şeklinde bir açıklama yapıldı. Bu görevler, şehirde farklı maceralara atılmanızı sağlayacak ve GTA Online ’a taze bir soluk getirecek.

Rockstar, oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alarak oyun deneyimini daha da iyileştiriyor. Bu iyileştirmeler arasında, çoğu görevi başlattığınızda atıştırmalıkların otomatik olarak doldurulması, Sparrow ve Bombushka için silah ve zırh güçlendirmeleri gibi harika özellikler var. GTA Online yaz güncellemesi ile bu tür iyileştirmeler, oyunu daha akıcı ve keyifli hale getirecek.

PS5 ve Xbox Series X|S üzerindeki GTA+ aboneleri için de güzel haberler var. GTA+ üyeleri, yeni süper araba Överflöd Pipistrello’yu tüm oyunculardan bir hafta önce ücretsiz olarak alabilecekler. Ayrıca, Ağustos ayına kadar GTA+ üyeleri her ay ekstra 1 milyon GTA$ bonusu, 500 bin GTA$ ve diğer özel ödüller kazanacaklar. Bu avantajlar, GTA+ üyeliğini daha da cazip hale getiriyor.

GTA Online yaz güncellemesi, oyunu daha da eğlenceli ve zengin hale getirecek birçok yeni özellik ve içerik ile geliyor. Rockstar’ın oyuncuların geri bildirimlerine kulak vermesi ve deneyimi iyileştirmeye devam etmesi gayet iyi. Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizi en çok hangi yenilikler heyecanlandırdı? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…

Kaynak: https://shiftdelete.net/rockstar-games-gta-online-yaz-guncellemesi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir