Rewardy ile Para Kazanma 2024! Dolar Kazanmak

Rewardy ile Para Kazanma 2024! Dolar Kazanmak

0

Sizlerde internetten basit işler yaparak dolar kazanmak ister misiniz? Kendinize ek gelir oluşturabileceğiniz bu para kazandıran site ile kripto para kazanabiliyorsunuz. Bitcoin 72Bin dolara yükselerek rekorlar kırarken biz Rewardy ile para kazanma başlayalım.

Rewardy Nedir?

Sitemizin ismi Rewardy. Site bizlere basit görevler, işler yaptırarak para kazandırmakta. Ayrıca ödemelerini sorunsuz yapan bu site ile dolar kazanma ve kripto para kazanma mümkün. Oyun oynayarak, anket doldurarak, reklama tıklayarak ve günlük girişler yaparak para kazanabilmekteyiz.

Rewardy ile Para Kazanma 2024

Rewardy ile Para Kazanma 2024

Site üzerinden çeşitli yollarla para kazanma mümkünken ayrıca referanslarınız ile de gelir elde edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman ödeme alabildiğiniz bu site ile para kazanma yolları sırasıyla şu şekilde;

 1. Reklamlara Tıklayarak Para Kazanma
 2. Müzik Dinleyerek Para Kazanma
 3. Anket Doldurarak Para Kazanma
 4. Uygulama/Oyun İndirerek Para Kazanma
 5. Test Çözerek Para Kazanma
 6. Teklif Duvarları ile Para Kazanma

Tüm para kazanma yöntemleri oldukça basit ve gelir elde etmek mümkün. Seçenekler arasında en çok kazandıran anket doldurma ve uygulama/oyun indirme. Bu seçenekler çok kazandırsa da diğer seçeneklere göre daha fazla emek istemekte.

Rewardy Güvenilir mi?

Siteye herhangi bir kişisel bilgimizi vermiyoruz. Ayrıca siteden ödeme alırken kripto para cüzdanlarımızı kullanacağımızdan yine kredi kartı bilgileri vermemize gerek kalmamakta. Ödemeleri yapan bu site bizim açımızdan gayet güvenilir. Ek olarak yatırımsız bir sitedir. Ama kullanıp kullanmamak tamamen sizin tercihiniz.

Rewardy Bitcoin Kazandırır mı?

Site üzerinden aslında dolar kazanıyoruz diyebilirim. Ödememizi alma aşamasında ise seçenekler arasında bulunan kripto para birimini seçebilirsiniz. Bu seçenekler içerisinde Bitcoin mevcut. Yani Rewardy Bitcoin kazandırmakta.

Rewardy Ödeme Alma Seçenekleri ve Alt Limit

Siteye üye olduğunuz anda panel içerisinde sol bölümde Withdraw (Para Çekme) kısmı mevcut. Oraya tıkladığınız anda hangi kripto paralar ile ödeme alabileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca kripto parayı seçtikten sonra minimum para çekme tutarı ile kesilecek komisyonu da görebilmektesiniz.

Rewardy ile Para Kazanma

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir