PUBG Mobile’ın 10. Sezonuyla Gelecek Yenilikler Belli Oluyor!
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

PUBG Mobile’ın 10. Sezonuyla Gelecek Yenilikler Belli Oluyor!

0

PUBG Mobile’ın 9. sezonu 7 Kasım itibariyle son bulacak ve oyun severler 10. sezonu büyük bir heyecanla oynamaya başlayacaklar. Beklenen gün yaklaştıkça ortaya bilgiler de çıkmaya başladı.

2017 yılında hayatımıza giren ve oyun sektörünün kurallarını baştan yazan PUBG, hala çok ciddi bir oyuncu kitlesine sahip. Oyunun orijinalinden sonra piyasaya sürülen mobil ve lite sürümler de en az oyunun kendisi kadar popüler ve milyonlarca oyunsever tarafından aktif olarak oynanıyor. Hal böyle olunca da oyunla ilgili yaşanan her gelişme, oyunseverleri heyecanlandırıyor.

Sizlerle paylaşacağımız bilgiler, geçmiş dönemlerde sızdırdığı bilgilerle nam salan “Mr. Ghost Gaming” isimli bir YouTube kanalına ait.

Mr. Ghost Gaming tarafından paylaşılan bilgilerle PUBG Mobile‘ın 10. sezonundaki yeniliklerin en azından bir bölümü ortaya çıkmış durumda. Paylaşılan bilgilere göre PUBG Mobile’ın yeni sezonu; yeni kıyafetler, yeni silahlar, yeni ifadeler, yeni silah kaplamaları ve yeni bir tema ile birlikte gelecek. Dilerseniz şimdi, oyuna gelecek olan bazı yeniliklere detaylıca bakalım.

Yeni Silah: MP5K

Hafif makineli silah türünde karşımıza çıkan MP5K, 10. sezonla birlikte PUBG Mobile’daki yerini alacak. 9 mm‘lik mermi ile kullanılacak olan silahın, sadece Vikendi haritasında bulunacağı ifade ediliyor. Bu silah Vector’e oranla daha fazla hasar verecek ancak atış hızı, biraz daha düşük olacak.

M249 için Yeni Kaplama

Oyundaki ağır silahlardan bir tanesi olan M249, PUBG Mobile’ın 10. sezonu ile birlikte yeni bir kaplamaya sahip olacak. Siyah, sarı ve kırmızı renklerle bezenmiş olarak karşımıza çıkan bu kaplama, oyunun sezon numarasını da gösteriyor.

Yeni İfadeler

PUBG’nin 10. sezonu ile birlikte oyunseverler, çok sayıda yeni ifadeye sahip olabilecekler. Yeni ifadeleri inceleyebilmek için haberimizin sonunda vereceğimiz videoyu 3. dakikasından itibaren izleyebilirsiniz.

Yeni Kostüm Seçenekleri

Oyuna getirilecek olan yeni kostümlerden en azından bazıları yukarıda göründüğü gibi olacak. Ortaya çıkan bu kostümler oyuna kimi zaman biraz daha tarihi bir doku katarken kimi zaman ise uzay çağını temsil ediyor gibi görünüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir