Programsız Logo Yapımı! Ücretsiz Logo Yapma Sitesi

Programsız Logo Yapımı! Ücretsiz Logo Yapma Sitesi

0

Günümüzde sosyal medya veya internet üzerinden pek çok iş yapılmakta. Yapılan işler için ise bizlere güzel tasarımlı logolar gerekmekte. Logolar müşterilerimizin dikkatini çekebilmemiz ve akıllarında yer edinebilmemiz için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere programsız logo yapımı ve ücretsiz logo yapma sitesi göstereceğiz.

Programsız Logo Yapımı

Programsız Logo Yapımı

Logo yapımı ve logo nasıl yapılır hakkında pek çok yazı sizlerde okumuşsunuzdur. Elinizde bulunan bir instagram hesabı veya farklı bir hesap için logo ihtiyacınız olabilir. İstediğiniz şekilde bir logoyu farklı siteler üzerinden başkalarına yaptırabilirsiniz fakat boş yere para vermek sizler için iyi olmaz. Bundan dolayı ücretsiz logo yapma sitesi sizler için bulduk.

Ücretsiz logo yapma sitesi hakkında araştırmalar yaptığımızda karşımıza pek çok site çıksa da aralarından en beğenilenin Canva olduğunu gördük. Bu site sayesinde programsız logo yapma işlemini gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca konumuzla alakalı olmasa da site içinden pek çok tasarıma ücretsiz erişebilmektesiniz.

Konumuz olan logo yapımı için ise bu sitede farklı kategorilerde yüzlerce tasarım bulunmakta. Ücretsiz logo yapma işlemini bu sitede tam olarak gerçekleştire bilmektesiniz. Kendi renkleriniz ve ekleyeceğiniz resimler ile tasarımınızı tamamladıktan sonra hd olarak logonuzu indirebilmektesiniz.

Logo yapımı ve logo tasarlama adımlarını sizler için videoda detaylı olarak anlattık. Videoyu izleyerek sizlerde canva üzerinden ücretsiz ve programsız logonuzu tasarlayabilirsiniz. Para vermeden logo yapıp, hatta bu siteden para bile kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Logo Yapma Sitesi – Videolu Anlatım

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir