POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Aldı!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Aldı!

0

Teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi, ilerleyen haftalarda Android 13 tabanlı MIUI 14‘ü tanıtmak için geri sayıma geçti. Bunun yanında eski sürümünü dağıtmaya devam ediyor. Firma amiral gemilerinden çok, giriş ve orta segment cihazlarına MIUI 13 koymakta. Ayrıca Türkiye’deki uygun fiyatlı bir model daha MIUI 13 güncellemesi aldı. POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi!

POCO X3 NFC MIUI 13 güncellemesi aldı

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi

Xiaomi, 2020 yılında tanıtılan POCO X3 NFC için MIUI 13 güncelleme yayınladı. Global ROM’a sahip modeller için yayınlanan sürüm Android 12‘yi temel almakta. Cihaz bilindiği üzere kutudan Android 10 tabanlı MIUI 12 ile çıktı. Ek olarak güvenlik yaması da beraberinde gelecek.

Kademeli olarak yayılacak güncelleme henüz telefonun Türkiye sürümü için dağıma çıkmış değil. Fakat ülkemiz kullanıcılarının bu güncelleme için artık çok fazla beklemeyeceğini söyleyebiliriz. Kapsamlı güncelleme, MIUI 13’te gelişmelerin yanında Temmuz 2022 Google güvenlik düzeltmelerini de getiriyor.

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Peki siz yeni güncelleme hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce Xiaomi cihaz kullanmış mıydınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap