PlayStation 5 online satışlarda yerini almaya başladı!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 online satışlarda yerini almaya başladı!

+ - 1

Sony’nin merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘in çıkış tarihine dair bir bilgilendirme şuana kadar verilmemişti. Mevcut durumda birçok iddia ortaya atıldıktan sonra bu defa kesin olduğunu düşündüğümüz bir bilgi ortaya çıktı. Konsolun net çıkış tarihini bilmiyor olsak da PlayStation 5 online çıkış dönemi netlik kazandı.

Amazon’un Hindistan kolunda konsolun tanıtım sayfası yayınlandı. Bu sayfadaki bilgiler bizim daha önceden öğrendiğimiz bilgilerden oluşuyor.

PlayStation 5 online için yeni detaylar

PlayStation 5 online

Amazon’da görünen tanıtım sayfası PlayStation 5’in “Late 2020” yani bu yılın son çeyreğinde geleceğini kesinleştiriyor. Konsolun ne zaman çıkacağına dair resmi bir açıklama hiç yapılmamıştı. 2020 yılının sonu veya 2021 yılının başı olarak tahmin edilen tarihten sonra konsolun bu yılın sonunda geleceğini doğrulamış olduk.

PlayStation 5 çıkış tarihi yaklaşırken Hindistan’da bu yıl sonunda bir tanıtım daha yapılacak. Amazon ve Flipkart’ta ürünün listelenmesi de bu lansmana bir işaret olarak görülüyor. Konsolla ilgili yeni detayları göreceğimiz tanıtım sayfası şuan bir kılavuz niteliğinde. Yapılan resmi duyurular beraberinde bu sayfadan konsolla ilgili diğer bilgilere erişebileceğiz.

İnternet sitelerinde yavaş yavaş görünmeye başlayan PlayStation 5 için detaylar günden güne netlik kazanıyor.

Bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi bilgilerle karşılaşacağız. Bu konu da sizlerde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Alt kısımdan yorum yaparak okuyucularımıza fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Bu konu hakkında bakalım ilerleyen zamanlarda ne gibi bilgilerle karşılaşacağız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. En sevdiğimmm ama maalesef alamıyorumm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.