Philips Fidelio T1 Kablosuz Kulaklık Geliyor!

Philips Fidelio T1 Kablosuz Kulaklık Geliyor!

0

Popüler teknoloji şirketi Philips, özellikle son zamanlarda aksesuar kategorisine yoğunlaşıyor. Şİmdi ise Fidelio T1 adını verdiği yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Philips Fidelio T1 Kablosuz Kulaklık Geliyor!

Philips Fidelio T1 Kablosuz Kulaklık Geliyor!

Philips Fidelio T1 Kablosuz Kulaklık Geliyor!

1891 yılında kurulan dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Philips, adını duyurmaya devam ediyor.  Şirket, yeni kablosuz kulaklığı Fidelio T1 ile müzik deneyimini bir adım öteye taşımayı planlamakta. Fidelio T1 adını verdiği model özellikle de ses kalitesi konusunda kullanıcılarına büyük vaatler sunuyor. Modelde yer alan 10mm dinamik ve dengeli ses sürücüleri sayesinde daha iyi bir akustik deneyimi oluşmakta. Her üst segment kulaklık modelinde kullanıcıların olmazsa olmazı olan gürültü engelleme özelliği bu kulaklıkta da mevcut. Hatta özelliğe Gelişmiş Hibrit Gürültü Engelleme Pro Plus adı verilmekte. Modelde yer alan  silikonlu kulak içi kulaklık tasarımı sayesinde kullanıcılar kulaklığı rahat bir şekilde kullanabilecekler.

Modelde son sürüm olan Bluetooth 5.2 ve yüksek kaliteli ses sunan LDAC kodeği yer almakta. Ayrıca kullanıcıların kablosuz kulaklarda önem verdikleri pil ömrü ise bu modelde yüzleri güldürmekte. Modelde tek şarjla aktif gürültü engelleme açıkken 9 saat kullanım sunuluyor. Ek olarak kullanıcılar şarj kutusunu yanlarında taşırlar ise toplamda 25 saatlik kullanım imkanına sahipler. Ayrıca kulaklığın kutusu  iki saatte şarj oluyor ve kutu 15 dakika şarj edildiğinde bir saat kullanım imkanı mevcut.

Peki siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Philips marka ürünleri kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir