Peugeot Yeni SUV Aracı 408 İle Karşımızda!

Peugeot Yeni SUV Aracı 408 İle Karşımızda!

0

1890 yılından bu yana otomobil üreticisi olan Peugeot yeni bir otomobil modeliyle geliyor. Uzun zamandır gelmesi dört gözle beklenen Peugeot yeni SUV aracı 408 ile karşımızda. Sızıntı fotoğraflarıyla gündeme gelen söz konusu otomobilin paylaşılan tek fotoğrafında yalnızca sınırlı detaya yer verdi. İşte konuyla ilgili detaylar;

Peugeot Yeni SUV Aracı 408 İle Karşımızda!

Peugeot Yeni SUV Aracı 408 İle Karşımızda!
Peugeot Yeni SUV Aracı 408

Fransız otomobil şirketi Peugeot, yeni SUV ve sedan otomobilleriyle piyasada oldukça popüler. Bu popülerliğini her geçen gün daha fazla arttırmaya devam ederken dün nihayet beklenen duyuru ile geldi. Uzun zamandır yeni SUV modeli 408 üzerinde çalıştığı bilinen şirket, yeni SUV otomobil modelini duyurdu. ‘Beklenmeyen’ sloganıyla duyurulan modelden ise yalnızca bir görsel yayınlandı.

Peugeot, otomobil ile ilgili resmi bir duyuru paylaştı. Söz konusu resmi duyurusunda yeni aracının SUV’ların karakteristik kodlarını ve dinamik Fastback silüetini bir araya getirdiğini belirtti. Ayrıca 408’in özellikle otomobil tutkunlarına yönelik bir model olduğunu paylaştı. Ek olarak yeni otomobilinin Haziran 2022’nin sonlarına doğru tanıtılacağını açıkladı.

Şirket yeni modeli 408’den daha çok görsel paylaşmamış olsa da araç, önceden casus fotoğrafçılar tarafından kamuflajıyla görüntülenmişti. Test esnasında görüntülenen Peugeot 408’in oldukça geniş ve büyük bir yapıya sahip olduğu görülmüştü. Ayrıca modelin o görüntüleri de şu şekildeydi:

Peugeot Yeni SUV Aracı 408 İle Karşımızda!
Peugeot 408

Peki siz bu yeni otomobil modeli ile ilgili haberimiz düşünmektesiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir