Peaky Blinders filmi geliyor! Beklenen isim olacak mı?

Peaky Blinders filmi geliyor! Beklenen isim olacak mı?

0

Peaky Blinders için film uyarlaması gerçek oluyor. Dizinin yapımcısı Steven Knight tarafından yapılan son açıklamalar, film uyarlaması için çekimlerin başlayacağı tarihi ortaya koydu. Yapımcı ayrıca kadroda kimlerin olacağını da paylaştı.

Peaky Blinders film çekimleri bu yıl başlıyor

Peaky Blinders dizisi, beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Film çekimlerine bu Eylül ayında İngiltere’de başlanacağı açıklandı. Son röportajda Steven Knight, Cillian Murphy’nin filmde Tommy Shelby karakterine can vereceğini doğruladı.

Cillian Murphy, dizinin altı sezonu boyunca Tommy Shelby karakterini canlandırmıştı. Hem oyunculuğu hem de karakteriyle büyük dikkat çeken Murphy, filmde de başrol olarak yer alacak.

Peaky Blinders filminin senaryosu, Knight tarafından son haline getiriliyor. Konuyla ilgili ayrıntılar henüz belirsiz olsa da, filmin İkinci Dünya Savaşı sırasında geçeceği açıklandı. Bu kapsamda Thomas Shelby’nin hikayesini devam ettireceğini de belirtmek gerekiyor.

Cillian Murphy henüz filmde yer alıp almayacağını açıklamadı. Ancak kısa süre önce verdiği röportajda, karakterin hikayesinin devam etmesi halinde Tommy Shelby olarak geri dönmeye istekli olduğunu söylemişti. Bu da filmde yer almak istediğini gösteriyor.

Knight’ın senaryoyu tamamlaması ve sonbaharda çekimlerin başlamasıyla birlikte, Peaky Blinders geri dönmüş olacak. İzleyiciler, altı sezonun ardından yeniden Shelby liderini ve başından geçen olayları izleyebilecek. Vizyon tarihinin şimdilik belirsiz olduğunu hatırlatalım.

Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/peaky-blinders-filmi-cekimler

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir