Nothing Ear 1 Şeffaf Görünümüyle Geliyor!

Nothing Ear 1 Şeffaf Görünümüyle Geliyor!

0

İngiltere merkezli teknoloji şirketi Nothing ilk ürünü Ear 1 kablosuz kulaklık modelini çıkarıyor. Özellikle de tasarımı ile dikkat çeken kulaklığın diğer özellikleri de altta kalmamakta. Nothing Ear 1 Şeffaf Görünümüyle Geliyor!

Nothing Ear 1 Şeffaf Görünümüyle Geliyor!

Nothing Ear 1 Şeffaf Görünümüyle Geliyor!

Londra merkezli tüketici teknoloji şirketi ve OnePlus’ın kurucu ortağı Carl Pei’nin yeni girişimi Nothing yeni bir kulaklık modeli geliştirdi. Söz konusu olan cihaz aktif gürültü önlemekablosuz şarj ve suya dayanıklılık gibi özelliklere sahip olmakta. Ayrıca kulaklığın dış tasarımı fazlasıyla dikkatleri üzerine çekmekte. Çünkü şeffaf taşıma haznesine sahip bu kulaklıkların kendisi de kısmen şeffaf.

Tasarım konusunda yeniliğe giden cihazın hem şarj kutusu hem de kulaklık başlıkları şeffaf plastikten oluşmakta. Ayrıca Kulaklık başlıkları, kulaklık başına yalnızca 4,7 g ağırlığında. 11.6 mm dinamik sürücüye sahip. SBC ve AAC kodekleriyle Bluetooth 5.2 bağlantısını da desteklemekte. Söz konusu olan yeni model Nothing Ear 1, iOS ve Android cihazlarla eşleştirilebilmekte. Hem dokunma hareketleri, ANC (aktif gürültü engelleme), EQ (ekolayzır) gibi özellikleri kontrol etmek hem de yazılımı güncellemek için bir uygulamaya sahip. Ek olarak ANC modu iki farklı formda olacak; hafif ve maksimum. Ayrıca kulakiçi formadaki cihazı çıkarmadan çevresini duyabilmek isteyen kullanıcılar için bir şeffaflık modu mevcut. İsteyen kullancıılar NC’yi tamamen kapatabilirler ve daha uzun pil ömrüne sahip olabilirler.

Ayrıca ANC etkinken 4 saatlik sürekli çalma pil ömrüne sahipken, ANC devre dışı olduğunda bu süre 5,7 saate kadar çıkmakta. ANC kapalı olduğun zaman toplam performans süresi  34 saate kadar çıkabilmekte. Cihaz, USB-C kablosuyla veya Qi sertifikalı bir şarj cihazıyla kablosuz olarak şarj edilebilmekte.

Nothing Ear 1 kulaklığın fiyatı ise 99 Dolar/99 Euro. ABD, Avrupa, İngiltere ve Hindistan dahil 45 ülkede satışa çıkacak. Ancak söz konusu olan modelin Türkiye pazarına girip girmeyeceği henüz belli olmamakta. 31 Temmuz’dan itibaren sınırlı sayıda, 17 Ağustos’tan itibaren daha geniş bir kullanılabilirlik ile Nothing’in web sitesinde satışa çıkacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir