Netflix’in Yerli Filmi Gönül’ün İlk Fragmanı Geldi!

Netflix’in Yerli Filmi Gönül’ün İlk Fragmanı Geldi!

0

Popüler dizi ve film izleme platformu Netflix, yeni bir duyuruyla karşımızda. Gelen duyuruya göre Netflix’e bir Türk filmi ekleniyor. Törelerce olmaması gereken birine aşık olan Sümbül’ün başına gelenleri anlatan yeni film Gönül, 10 Ağustos‘ta Netflix’te yayınlanacak. Ayrıca Netflix’in yerli filmi Gönül’ün ilk fragmanı geldi. İşte detaylar;

Netflix’in Yerli Filmi Gönül’ün İlk Fragmanı Geldi!

Bildiğiniz üzere Netflix platformunda birçok farklı ülkeden yapımlar bulunmakta. Bu ülkelerin içinde ülkemizde dizi ve filmleriyle yer almakta. Platform dün yaptığı bir açıklama ile yeni Türk filmi “Gönül“ü resmi olarak duyurdu. Ayrıca filmin ilk fragmanını da yayınladı.

Platform, Gönül’ün yayınlanacağı sayfayı internet sitesinde aktif etti. Ayrıca açıklamasında “Deli dolu Sümbül, düğününde kemane çalan göçebe Piroz’a aşık olur. Ama töre kuralları da batıl inançlar da onlara engel olamaz. Yeter ki gönüller bir olsun.” cümlelerini kullanmakta.

95 dakika uzunluğundaki filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Hazar Ergüçlü ve Bülent Emin Yarar yer almakta. Ayrıca BKM tarafından üstlenilen projenin senaristliğini Soner Caner yapmakta. Caner ,ek olarak filmin yönetmeni olarak da karşımıza çıkacak. 

Ayrıca Netflix tarafından yapılan açıklamada, Gönül’ün 10 Ağustos tarihinde yayınlanacağı bilgisi yer aldı.

Peki siz bu yeni film hakkında ne düşünmektesiniz? Ek olarak yeni filmi izlemeyi düşünmekte misiniz? Sizce platformdaki Türk yapımı dizi ve filmlerin sayısı yeterli mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir