Netflix’in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı İlk Fragmanıyla Karşımızda!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı İlk Fragmanıyla Karşımızda!

0

Bildiğiniz üzere dijital izleme platformu Netflix’te birçok farklı ülkeden yapımlar bulunmakta. Bu ülkelerin içinde ülkemiz de yer almakta. Şimdi ise Netflix, ülkemizden bir diziyi bünyesine katıyor. Netflix’in yeni Türk dizisi Zeytin Ağacı ilk fragmanıyla karşımızda. Oyuncu kadrosunda Murat Boz ve Tuba Büyüküstün gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi, Ayvalık’a giden bir arkadaş grubunun hikayesini ele almakta. İşte detaylar;

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı İlk Fragmanıyla Karşımızda!

Geçtiğimiz haftalarda Netflix platformu yeni bir Türk dizisinin geleceğinin haberini vermişti. Zeytin Ağacı adlı yeni dizide Tuba Büyüküstün ve Murat Boz gibi isimlerin yer aldığını ve bir arkadaş grubunun hikayesini konu alacağını belirtmişti. Şimdi ise söz konusu dizi Zeytin Ağacı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 

Popüler platform Netflix, Zeytin Ağacı’nın fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragman, dizinin neleri göreceğimizi göstermekte. Fragman incelendiğinde, Zeytin Ağacı’nın genel olarak romantik ve dram odaklı olacağı görülmekte.

Dizide Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Füsun Demirel ve Umut Kurt gibi oyuncuları yer almakta. Ayrıca dizi, Nuran Evren Şit tarafından kaleme alınmakta. Ayvalık’ta geçen dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstlenmekte ve yönetmeni ise Burcu Alptekin.

Ek olarak platform tarafından yapılan açıklamalara göre Zeytin Ağacı, 28 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak.

Peki siz bu yeni dizi hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Netflix platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak yeni diziyi izlemeyi düşünmekte misiniz? Sizce ek olarak platform başka hangi yayınları getirmeli? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir