Netflix Uzun Süredir Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

Netflix Uzun Süredir Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

0

Popüler dijital yayın platformu Netflix, kullanıcılarını mutlu edecek bir haber ile geldi. Bir Şey Oynat adı verilen özelliğini Android kullanıcıları için test etmeye başladı. Netflix Uzun Süredir Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

Netflix Uzun Süredir Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

Netflix Uzun Süredir Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

Popüler platform Netflix, kendini geliştirip kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz nisan ayında söz konusu olan Play Something (Bir Şey Oynat) özelliğini aktif etmişti. Yeni yaptığı duyuru ile söz konusu bu özelliğin de akıllı telefonlar için de geleceğini duyurdu.

HBO, Hulu ve Amazon Prime gibi rakiplerinden sıyrılıp öne geçmeye çalışan Netflix, kendini geliştirmeye her geçen gün devam etmekte. Her geçen gün bünyesine eklediği yeni içerikler sayesinde tercih edilme olasılığını arttırmakta.

Netflix, dizi ve film izleme konusunda kararsız kalan kullanıcılar için geliştirilen Bir Şey Oynat özelliğinin belli bir algoritma ile çalıştığını açıkladı. Kullanıcıların önceden izlediklerini örnek alarak öneriler sunulduğunu belirtti. Ayrıca platform, birçok kişinin söz konusu olan bu özellikten memnun kaldıklarını söyledi.

Fakat söz konusu olan bu özellik şu anda android kullanıcıları için test aşamasında bulunmakta. Ayrıca da henüz belli sayıda kullanıcı için aktif durumda. Şirket ek olarak, test kullanıcıları için hem yetişkin hem de çocuk profillerinde butonların aktif edildiğini açıkladı. Ayrıca söz konusu olan yeni özelliğin iOS kullanıcılarına ne zaman geleceği hakkında henüz herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Peki yayınlanan takvim ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir