MIUI 13 Sızıntıları Gelmeye Başladı! Beklenen Arayüz

MIUI 13 Sızıntıları Gelmeye Başladı! Beklenen Arayüz

0

Xiaomi, MIUI 12.5 güncellemesini piyasaya sürmeye başlamıştı. Çinli teknoloji şirketi, kararlı bir şekilde kullanıcılara güncellemeyi sundu. Ayrıca şirket ilk etaptaki modellere ulaştı. Şimdi ise ikinci etaba geçildiği öğrenildi. önümüzdeki günlerde bu modellere de MIUI 12.5’i ulaştırmayı hedeflemekte. Gözler bu konuda iken, Xiaomi MIUI 13 için çalışmalar sürmekte. Sızdırılan bilgilere göre söz konusu arayüzün kısa süre de duyurulması beklenmekte. MIUI 13 Sızıntıları gelmekte.

MIUI 12.5 yerine MIUI 13 arayüzünün gelmesi beklenmekteydi. Fakat şirket bu konuda farklı bir yol izledi ve MIUI 12,5’i ara sürüm çıkarttı. Genel olarak MIUI 12’deki hataları gideren MIUI 12.5 güncellemesi, performans konusunda da akıllı telefonları iyi bir seviyeye ulaştırmakta. Bunun yanında gözler MIUI 13 güncellemesine çevrildi. Sızdırılan bilgiler mevcut.

MIUI 13 Sızıntıları Gelmekte

MIUI 13 Sızıntıları Gelmeye Başladı

MIUI 13 güncellemesi, bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenmekte. Çin kaynaklı sızıntı haberleri bunu işaret etmekte. Planlanan tarihin ise 25 Haziran Cuma günü olduğuna dair raporlar var.

Anlık olarak beklenen arayüz MIUI 13 güncellemesini alması muhtemel telefonlar belli değil. Fakat Mi 9 serisiMi Mix 3Redmi Note 8 serisi, Mi 8 serisi ve Redmi 8 modelleri MIUI 13‘ü kesin olarak destekleme durumu yok.

Geçtiğimiz haftalarda sürpriz yaparak Mi 9 SE modeline MIUI 12.5 güncellemesini yayımladı. Buna ek olarak şirket Mi Mix 2S ve Mi 8 serisinin de bu güncellemeye sahip olcağını belirtildi. Ancak Xiaomi’nin popüler olan bu modelleri bir sonraki arayüz güncellemesini mevcut değil.

MIUI 13’ün özellikleri hakkında şu an için bir bilgi yok. Lakin şirket yine; kilit ekranı, ana arayüz, animasyonlar ve çeşitli efektlerde değişiklikler yapacaktır. Ayrıca düşük donanımlı cihazlar için sanal bellek özelliğini de yine bu arayüzde görebiliriz.

Peki yaşanan gelişmeler ile iligli siz ne düşünmektesiniz ? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir