Microsoft Flight Simulator 2024 geliyor! İşte çıkış tarihi

Microsoft Flight Simulator 2024 geliyor! İşte çıkış tarihi

0

Microsoft Flight Simulator 2024, çok yakında Xbox ve PC’ye geliyor ve bizler şimdiden kokpitte yerimizi aldık. Ayrıca, bu sefer sadece ticari uçuşlarla yetinmeyeceksiniz. Sıcak hava balonlarından, hava yangın söndürmeye kadar birçok yeni macera sizleri bekliyor. Peki ne zaman kavuşuyoruz?

Microsoft Flight Simulator 2024 19 Kasım’da aramızda

Microsoft Flight Simulator 2024, uçak simülasyonu uçuş deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Asobo’nun geliştirdiği bu sürüm, sadece gökyüzünde süzülme değil, aynı zamanda birçok yeni ve ilginç görevleri de beraberinde getirecek. Peki hangi yenilikler göreceğiz?

microsoft-flight-simulator-2024-cikis-tarihi

Şimdiye kadar sadece hayal ettiğiniz uştra gerçekçi manzaraları, sıcak hava balonundan izlemek mümkün olacak. Görev yapmayı sevenlere de yenilikler var. Adrenalin dolu bir görevle, yangınları söndürerek doğayı koruyan itfaiye uçakları ve helikopterleri geliyor. Bunun yanında, arama kurtarma görevleri de unutulmamış. Kaybolan insanları bulmak ve hayat kurtarmak için gökyüzünde göreve çıkacağız.

Hava reklamcılığı yeniliği ise aralarında en enteresanları diyebiliriz. Gökyüzünde reklam taşıyan uçaklarla ticari uçuşlara renk katmışlar. VIP charter hizmetleri de geliyor. Özel yolcularınızı güvenle ve konforla istedikleri yere ulaştırma görevleri geliyor. Daha fazlası da var…

Bu sürümde, tarımsal havacılık gibi daha önce deneyimlemediğiniz görevler de sizi bekliyor. Ayrıca, hava yarışları ve skydiving gibi ekstrem sporları da simüle edebileceksiniz. Yani, uçuş simülasyonunun sınırlarını zorlayacaksınız diyebiliriz.

MSFS 2024, 19 Kasım’da Xbox Series S/X ve PC platformlarında oyuncularla buluşacak. Microsoft Flight Simulator 2024, sunduğu yenilikler ve geniş görev yelpazesi ile uçuş simülasyonu tutkunlarını resmen mest edecek. Uçuş deneyiminizi daha da keyifli hale getirecek bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…

Kaynak: https://shiftdelete.net/microsoft-flight-simulator-2024-cikis-tarihi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir