Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S Tanıtıldı! İşte Özellikleri

0

Bugün gerçekleştirilen konferansta birden çok yeni cihazın tanıtımı gerçekleştirilirken onlardan bir tanesi de Mi Electric Scooter Pro 2 oldu. XiaomiScooter Pro 2 ile kullanıcılara konforlu ve daha güvenli bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı

Mi Electric Scooter Pro 2 ve 1S özellikleri ve fiyatı

Yeni tanıtılan Scooter Pro 2 sayesinde kullanıcılar tek şarjda 45 Km‘lik bir menzile sahip olacaklar. Scooter’lar göz önünde bulundurulduğu zaman bu menzil fazlasıyla yeterli. Ayrıca Scooter 25 Km/s hızla gidebiliyor ve yüzde 20 eğimli bir yolu kolaylıkla katedebiliyor. Şirket, bu scooter ile birlikte güvenlik konusuna da daha fazla yöneldiğini açıkladı.

Güvenlik testi TÜV Rheinland tarafından yapıldı. Scooter’da önde ve arkada E-ABS Diskli çift fren sistemi, aşınmaya ve yırtılmalara karşı darbe emici pnömatik lastikler, yüksek parlaklığa ve 10 metreden fazla bir menzile sahip ön far, fren lambası, önde ve yanlarda reflektörler bulunuyor. Ayrıca Scooter’da 300 W‘lık güçlü bir motor bulunuyor. Geçilmesi zor engeller karşınıza çıktığı anda Pro 2’i kolayca katlanıp taşınabiliyor.

Mi Electric Scooter Pro 2‘nin, 5499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satılacak.

Mi Electric Scooter 1S

Scooter 1S, tam şarjda 30 Km bir menzile sahip olacak. Ayrıca 25 Km/s hızla gidebilecek ve yüzde 14 eğimli bir yolu tırmanabilecek. Pro 2 ile aynı dış özelliklere sahip olan Scooter 1S, 250 W‘lık bir motora sahip.

Tanıtılan yeni cihazlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Elektrikli Scooterların özelliklerini beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizimle paylaşabilrisiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir