Mars’a Gidenler Ölecek mi? Elon Musk Açıkladı

Mars’a Gidenler Ölecek mi? Elon Musk Açıkladı

1

Tesla’nın CEO’su Elon Musk kritik bir uyarı yaptı. Musk, Mars’a gidecek olan insanları uyardı. Söz konusu kişilerin muhtemelen öleceğini belirtti. Ayrıca Elon Musk, Kızıl Gezegen’e yapmayı planladığı yolculuğun çalışmalarını sürdürmekte. Fakat bu tür seyahatler bazı tehlikeleri de doğurmakta. Mars’a Gidenler Ölecek!

Dünyanın en zengin insanlarından olan Musk, kısa süre önce bir yayına katıldı. SpaceX’in bir gün Mars’ta ticari turizmi gerçekleştirme durumunun mevcut olduğunu söyledi. Ardından Tesla CEO’su, Kızıl Gezegen’e yapılacak seyahatlerin tehlikelerini de anlattı. Musk, “muhtemelen başlangıçta bir grup insanın öleceği” belirtti.

Mars’a Gidenler Ölecek mi? Elon Musk Uyardı

Mars'a Gidenler Ölecek

Dünyanın gözü uzaydayken Elon Musk, Mars’ın tehlikelerini çıktığı bir yayında belirtti. Yapılması olağan yolculuklar hakkında, “Tehlikeli, rahatsız edici, uzun bir yolculuk. Canlı dönemeyebilirsiniz.” dedi. Ardından Diamandis, “Ve adın tarihe geçecek” dedi. Ancak Musk, insanları Mars’ın tehlikeleri hakkında bilinçli olmaya davet etti: “Rahatsız edici olacak ve muhtemelen iyi yemek yeme durumu söz konusu değil. Ama böyle bir yolculuk ne kadar çetin ve tehlikeli görünse de kulağa çekici gelmekte.”

Musk, insanları Ay’a ve Mars’a taşıması olağan SpaceX projelerine odaklanmakta. Bu projeleri, elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın ilk girişimlerini büyük ölçüde gölgede bıraktı. İnsanların bir çoğu bu konuya fazlasıyla ilgilenmekte ve takip etmekte.Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 27 Nisan 2021

  marsa gidenler ölecekmi gg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir