Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3!

+ - 0

Apple cihazlarıyla uyumlu aksesuarları ile bilinen Logitech, yeni bir cihazla gündemde. iPad için geliştirdiği klavye ve kılıf tasarımlarıyla Apple cihazlarıyla uyumu tartışmaya mahal vermeyen Logitech yeni bir fare için açıklama yaptı. Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3 duyurusunu yapan şirket, bu fare ile ”her yerde sorunsuz kullanmayı” vadediyor.

Mac ve iPad için Logitech MX Anywhere 3

Mac ve iPad için Logitech

Logitech, Mac için MX Anywhere 3’ü duyurdu. Günümüzde farelerin daha sert ve daha düz yüzeylerde çok daha sağlıklı çalıştığı bilinen bir gerçek. Logitech bu konuyu ele alarak yola çıktı ve her yüzeyde hassas bir şekilde çalışacak teknolojik faresini tasarladı. Konu ile ilgili basın açıklaması yapıldı ve farenin saniyede 1000 satır arasında kaydırma yapmayı sağlıyor ve modlar arası geçişleri de otomatik yapabiliyor.

Söz konusu farenin aynı isimli hali daha öncede karşımıza çıkmıştı. Logitech bu fareyi Mac ve iPad için özel olarak geliştirdi. Logitech bu fareninin kullanıcıların, tasarımcılar, geliştiriciler ve günlük kullanımlar için ihtiyaç duydukları her yerde performans, taşınabilirlik ve rahatlık arayan tüm herkes için uygun olduğunu belirtiyor.

Yeni tasarlanan bu fare önceki modele göre cam gibi zorlu yüzeylerde bile çalışmakta zorluk çıkartmıyor. Kablosuz formda tasarlanan cihaz 10 metreye kadar bağlı kalabiliyor ve USB-C ile şarj oluyor. Tam şarjla 70 gün çalışan fare, hızlı şarj özelliğine de sahip. Üç ayrı cihaza bağlanabilen ve kolaylıkla aralarında geçiş yapmayı sağlayan bu fare, Mac ve iPad için optimize edilmiş olsa da Windows, ChromeOS ve Linux ile de uyumlu çalışıyor.

Logitech MX Anywhere 3’ün 79.99 dolarlık bir fiyatı olacak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap